Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 10 of 11]

226 Re: Los Angeles Clippers on Sun Jun 26 2016, 13:52

Strax

Administrator
Administrator
Brajs Džonson je potencijalna krađa drafta, čudi me da je tako nisko pao na kraju. Slabija i mršavija verzija Tadža Gibsona u najavi, ali sa jačim napadačkim arsenalom. Čak bi trejdovao Grifina po cenu da on bude startna četvorka, jer mislim da stvarno može odma da doprinese dosta, pogotovo će Polke da ga razigra.

Samo mu nabaciti malo mase, da čuva jače četvorke....

View user profile

227 Re: Los Angeles Clippers on Mon Jun 27 2016, 09:14

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Da, navodno je dobar: http://www.clipsnation.com/2016/6/23/12023110/clippers-draft-2016-select-brice-johnson

Nedovoljno dobar da bi se bilo ko od velike cetvorice trejdovao naravno.

View user profile

228 Re: Los Angeles Clippers on Mon Jun 27 2016, 12:58

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
A sign i trade Griffin-Durant bi bilo dobro za obe strane ukoliko bi durant zeleo da dodje u malerozni LAC, pise da su zainteresovani za njega, mislim da bi bili prvi kotenderi, al opet, 100 % nista od toga

View user profile

229 Re: Los Angeles Clippers on Mon Jun 27 2016, 13:42

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
To je vec druga prica, ali jako tesko.

View user profile

230 Re: Los Angeles Clippers on Mon Jul 18 2016, 10:12

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ali ovi degenerici draftuju dva visoka i jednog beka, onda potpisu jos dva visoka i jednog beka, i zatim otpuste mladog i perspektivnog krilnog igraca, pozicija koja nam je oduvek najvise skripila. Pa ovo je smesno vise.

View user profile

231 Re: Los Angeles Clippers on Mon Jul 18 2016, 11:54

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Sta hoces sad, doveli ste Bassa... 

Ali bez zajebancije, ovo je zalosno.

View user profile

232 Re: Los Angeles Clippers on Mon Oct 24 2016, 21:56

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Aj da naskrabam nesto o ovim mojim luzerima.

Od Griffina ocekujem MVP sezonu (ili barem da udje u uzi izbor), ni manje ni vise. I na terenu i van terena ima mnogo toga da dokaze, pre svega da ono sto smo videli u plej-ofu pre dve sezone nije bio bljesak, vec da se radi o Top 5 igracu, a vi me ispljujte sad slobodno Very Happy

U predsezoni je izgledao sjajno, delovao je upravo kao taj Griffin od pre dve sezone. Samo da ga ne zadesi jos neka povreda, pa bi mogli da padnu opet i Sparsi i Voriorsi, ko ce da ih izbaci ako ne mi. Polke ce da odradi svoje, i stvarno se nadam da ce uspeti da probije tu psihicku barijeru i da prodje u finale konferencije. Nemam sta da napisem za njega, kidace kad bude trebalo, zna se kad dolazi njegovo vreme. DeAndre je dostigao svoj maksimum, ako bi uspeo da poboljsa ta bacanja nekako, bio bih presrecan, ali jako tesko. Redick ce isto da odradi svoje, i dalje stojim pri tome da se nasa sezona zavrsava onda kad on bude prestao da pogadja suteve. Svojim kretanjem on postaje nas kljucan igrac u napadu, i to beskonacno puta bolje izgleda kad je on na terenu. Ovo je poslednja prilika za veliku cetvorku, pa eto, neka nam je sa srecom.

Sto se tice ostalih, startna trojka ce da varira u zavisnosti od protivnika, uglavnom ce to biti Mbah a Moute i Wes Johnson, postoji i opcija da to bude Anderson. Klupa onako, mozda malo jaca od proslogodisnje, Rivers bi mogao da napreduje malo, minutazu ce svakako imati ( Rolling Eyes), tu su standardno Jamal i Pierce, dok bi Felton mogao da unese malo zivosti u rotaciju. Visoki sa klupe su ove sezone sasvim solidni, Speights i Bass su vec pokazali da se odlicno dopunjuju, i da mogu itekako da igraju u kombinaciji sa Griffinom i Jordanom. Brice Johnson tesko da ce dobiti neku minutazu, voleo bih da ga vidim malo vise ali tesko. Tu je veliki brat Dorell Wright, cisto da doda malo suterskog smeka celoj ovoj prici.

Mislim da nam je realan plafon finale konferencije, ali ko zna sta ce biti. Jedino u sta sam prilicno siguran da je ovo poslednja sansa za Polketa i Griffina da urade nesto zajedno, mislim da ce naredne godine biti pakao ako ove ne uradimo nista znacajnije.

View user profile

233 Re: Los Angeles Clippers on Wed Oct 26 2016, 09:14

Pa poslije godina cirkusa mozda iskustvo uradi svoje. Ovaj put ce sve biti do trenera. Ako uspije da ih smiri i konsoliduje snage mogu daleko da doguraju. Moj favorit iz sjenke ako se ispune gore navedeni uslovi.

View user profile

234 Re: Los Angeles Clippers on Fri Oct 28 2016, 07:42

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile

235 Re: Los Angeles Clippers on Tue Nov 01 2016, 10:08

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Griffin lici polako na onog starog. Zagarantovanih 25 poena i 10 skokova, i nekoliko lepih poteza. Sinoc je ubacio jos jednu trojku.

View user profile

236 Re: Los Angeles Clippers on Tue Nov 01 2016, 13:36

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
samo vec godinama.. ja ne znam sta oni rade i sta misle, treba im solidan SF, zasto nista ne rade nikad ?!?!

View user profile

237 Re: Los Angeles Clippers on Thu Nov 03 2016, 10:02

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ma izgubite od Oklahome nije problem.

View user profile

238 Re: Los Angeles Clippers on Sun Nov 06 2016, 03:46

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Mo Spejts je jebeni bog kosarke. S kojom on lakocom nagruva 15 poena sa klupe, to je strasno. Felton dobro deluje, Rivers je napredovao, isplatio se rad sa Kaselom preko leta. Mnogo bolje razigrava i zavrsava oko kosa. Dzamal standardno. Stvarno klupa deluje jako ozbiljno za sada, i sto je najbitnije, hemija je vidljiva.

Grifin se sprdao u prvom poluvremenu, radio je sta je hteo. Dzordan i dalje najslabija karika, cak je i jebeni Mba a Mute korisniji od njega. Jako dobar start za sada, samo nepotreban poraz protiv onog divljaka.

View user profile

239 Re: Los Angeles Clippers on Tue Nov 08 2016, 09:33

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile

240 Re: Los Angeles Clippers on Thu Nov 10 2016, 10:45

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
demonstracija sile

View user profile

241 Re: Los Angeles Clippers on Thu Nov 10 2016, 11:03

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Mozda i prvi put od kada pratim NBA da igramo ovakvu odbranu. Ovo je strasno, ne znam koliko je odrzivo, ali vrhunski deluje za sada. Griffin u apsolutnom tunelu.

View user profile

242 Re: Los Angeles Clippers on Thu Nov 10 2016, 11:15

Strax

Administrator
Administrator
Polke opet objasnio neke stvari Lilardu kafa 

Ja ne znam da li postoji neki igrač u ligi koji ima većih problema sa nekim kao on sa Polketom .

View user profile

243 Re: Los Angeles Clippers on Thu Nov 10 2016, 12:36

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Dobra je to skola za mladog i perspektivnog Lillarda 

View user profile

244 Re: Los Angeles Clippers on Fri Nov 11 2016, 10:44

Sugar

Administrator
Administrator
Strax wrote:Polke opet objasnio neke stvari Lilardu kafa 

Ja ne znam da li postoji neki igrač u ligi koji ima većih problema sa nekim kao on sa Polketom .

dodji na skejt strahinjaaaaaaaaaa

https://www.youtube.com/watch?v=S0c_VnwomOU

dodji na skejt stahinja (super slow mo)

https://www.youtube.com/watch?v=LHdahxlUPac

dodji na skejt stra hi nja

https://www.youtube.com/watch?v=U_TUrYZewD0

View user profile http://www.nba-serbia.net

245 Re: Los Angeles Clippers on Fri Nov 11 2016, 11:10

Strax

Administrator
Administrator
što ne da koš i u plej ofu? kafa

View user profile

246 Re: Los Angeles Clippers on Fri Nov 11 2016, 17:39

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Cutimo a? Cutimo Strahinja?

View user profile

247 Re: Los Angeles Clippers on Sat Nov 12 2016, 04:41

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Dobra pobeda, ali brine odbrana suta za 3 poena, ozbiljnije suterske ekipe bi nam napravile jos vecu stetu, no za sada sve sjajno izgleda. Dzamalova najbolja tekma ove sezone, Polke iskidao isto.

View user profile

248 Re: Los Angeles Clippers on Sat Nov 12 2016, 19:07

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Ne mozes se nikako zalit na odbranu,ubijate ove godine.

View user profile

249 Re: Los Angeles Clippers on Tue Nov 15 2016, 11:57

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Zamolio bih korisnika pod imenom Jaz da prizna da je vec poceo da fantazira o tituli.

View user profile

250 Re: Los Angeles Clippers on Tue Nov 15 2016, 12:57

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
A red bi bio da osvoji Polke titulu jednu  walldzomba

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 10 of 11]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next