Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1 Opšta diskusija on Thu Apr 13 2017, 08:18

LeBron

Chat Animator
Chat Animator

View user profile

2 Re: Opšta diskusija on Thu Apr 13 2017, 18:47

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Stvarno me iznenadjuju prognoze u duelu LAC - Jazz,posebno sto su ovi skroz polomljeni.

View user profile Online

3 Re: Opšta diskusija on Thu Apr 13 2017, 21:47

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Malo navijacki a malo ne verujem Klipersima.

View user profile

4 Re: Opšta diskusija on Fri Apr 14 2017, 01:27

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Mislim da smo dobili 18 iz 20 utakmica sa njima ili tako nesto. Plus su polomljeni, bukvalno zavise od inspiracije Dzoa Dzonsona. Ne verujem ni ja nama, ali smo veliki favoriti. A ako prodjemo u drugu rundu ceka nas lagana metla.

View user profile

5 Re: Opšta diskusija on Sun Apr 16 2017, 07:38

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Jaz wrote:bukvalno zavise od inspiracije Dzoa Dzonsona.

I to bez Gobera.

Nadam se da ce da se razidju na leto. Ovo sto Grifin igra je ispod svakog nivoa, lik bukvalno nema odraz vise, samo u sudije gleda.

View user profile

6 Re: Opšta diskusija on Sun Apr 16 2017, 09:58

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Evo ga opet ovaj kralj. Very Happy

View user profile

7 Re: Opšta diskusija on Sun Apr 16 2017, 14:15

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Jaz wrote:
Jaz wrote:bukvalno zavise od inspiracije Dzoa Dzonsona.

I to bez Gobera.

Nadam se da ce da se razidju na leto. Ovo sto Grifin igra je ispod svakog nivoa, lik bukvalno nema odraz vise, samo u sudije gleda.

Dzo Dzonson zivi za ovakve momente bukvalno. Samo mu daj loptu ako ti treba kos u poslednjoj sekundi i to je to, nebitno ko ga cuva. Very Happy  
Iso Joe, doktor jebeni! Respekt!

View user profile

8 Re: Opšta diskusija on Sun Apr 16 2017, 14:27

jocamelo7

Moderator
Moderator
realno dobra odbrana Dzamala ali nista se tu nije moglo Smile

View user profile http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

9 Re: Opšta diskusija on Tue May 02 2017, 11:19

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Druga runda. Very Happy

View user profile

10 Re: Opšta diskusija on Tue May 02 2017, 11:20

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Kako vam se cini plejof do sada? Meni je dosta dobar. Puno zanimljivih utakmica i kvalitetne kosarke.

View user profile

11 Re: Opšta diskusija on Tue May 02 2017, 16:16

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Sasvim ok. Ocekujem vise od serije 

View user profile

12 Re: Opšta diskusija on Tue May 02 2017, 22:13

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Onako, u odnosu na proslu godinu je za sada bolji, ali to i nije bas neki uspeh. Meni bas nekako nedostaje te kvalitetnije kosarke, a gledao sam stvarno dosta utakmica. 

Klivlendova odbrana je jezivo losa i to ne mogu da nazovem kvalitetom, o napadu nema sta da se kaze, pored Voriorsa su najjaci tu. Tako i dobijaju protivnike. Cikago - Boston i Milvoki - Toronto isto dosta slabo, Vasintgon - Atlanta takodje nista specijalno osim nekoliko dobrih trenutaka. Sve bez previse uzbudjenja reseno.

Sparsi i Memfis su odigrali i dalje najbolju tekmu u ovom plej-ofu, ostatak serije onako. Hjuston - Oklahoma necu ni da komentarisem, meni onakvo divljastvo sa obe strane nije kosarka. Voriorsi su ocekivano resili u 4 i deluju jos vise zastrasujuce nego u regularnom delu jer Stef godinu dana nije izgledao ovako dominantno. A nas i Jutu ne moram ni da komentarisem, najgora nasa serija od kada imamo Polketa, uzasan nivo kosarke. Eto ta 7. tekma je bila nesto najgore ikada, a to je bila jedna od retkih neizvesnih stvari u prvoj rundi. 

I evo sad kako se nastavlja vidi se da Toronto nema sta da trazi, videce se da Juta nema sta da trazi, a ubedjen sam i da ce Boston lako izaci na kraj sa Vasingtonom, osim ako Bil ne poludi i krene da sipa 40+, jer to je Vasingtonu jedina prednost koju imaju. Ocekujem isto neki odgovor od Sparsa jer se oni jednostavno ne otpisuju.

Kako odmice plej-of sve vise mi deluje da je gotovo nemoguce da se u finalu ne sastanu Voriorsi i Klivlend, tako da mu to dodje isti djavo kao prosle sezone.

View user profile

13 Re: Opšta diskusija on Tue May 02 2017, 23:50

Sugar

Administrator
Administrator
kosarka je dosta uzasna, vecina utakmica i negledljiva. voleo bih bar da bude vise neizvesnih utakmica, posto kvaliteta "veceg" od trenutnog tesko da ce da bude. 90% utakmica se zavrsi sa 15-20 razlike. licno mi je svaki plejof sve gori i gori.
juta i toronto verovatno dva najnegledljivija tima u istoriji plejofa.
sve u svemu, nisam zadovoljan.

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

14 Re: Opšta diskusija on Wed May 03 2017, 13:58

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Od pocetka plejofa nisam pogledao ni jednu celu utakmicu, samo pregled, ili bas kad neko ima jak individualni performans kao Ajzea sinoc onda tako, pocinjem da gledam tek kad krene finale istoka i zapada, i naravno veliko finale.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

15 Re: Opšta diskusija on Wed May 03 2017, 18:04

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Sta znam, ja sam zadovoljan. Bolji nego prethodne godine. Bas mi je legao plejof sada i uzivam gledajuci.

View user profile

16 Re: Opšta diskusija on Thu May 04 2017, 10:08

Strax

Administrator
Administrator
Mogla bi da ne bude prosečna pobeda u ovoj drugoj rundi 16 poena razlike...

View user profile

17 Re: Opšta diskusija on Fri May 05 2017, 12:01

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Mogla bi, ali tesko. Jako tesko.

View user profile

18 Re: Opšta diskusija on Fri May 05 2017, 12:53

Strax

Administrator
Administrator
Fali mi gledanje hajlajtsa...

View user profile

19 Re: Opšta diskusija on Sun May 07 2017, 16:33

SN10

Moderator
Moderator
https://pbs.twimg.com/media/C_OwiE7XsAA3d9B.jpg:large

fuck off

View user profile

20 Re: Opšta diskusija on Mon May 08 2017, 09:23

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Koja tuga jebena...

View user profile

21 Re: Opšta diskusija on Mon May 08 2017, 11:54

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Počinje da se ponavlja situacija iz prošlog plejofa. Razumeo bih da je prosečna pobeda u jednoj seriji 15 razlike i da je pala metla, kao što je bilo sad sa CLE-TOR, ali u serijama u kojima je 2-2... Suludo.
Naizmenično deru jedni druge.

View user profile

22 Re: Opšta diskusija on Mon May 08 2017, 12:00

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Evo nocas npr. Vasington pravi seriju 26-0 u trecoj cetvrtini, a Stivens nonsalantno posmatra i ne radi nista da prekine seriju. U fazonu, to je to pukli smo ovu idemo dalje. U zadnjoj cetvrtini uvodi Zelera i Janga da odmori igrace za sledecu tekmu. Ali cim su se odmakli tacno vidis da su bez ideje i da su se predali, a kosarka uzas.

View user profile

23 Re: Opšta diskusija on Mon May 08 2017, 12:39

Strax

Administrator
Administrator
Statisticki jel se danas vise sutiraju trojke nego ranije? Koga krene, taj busi celu utakmicu i eto...
Prosle godine je finale do 7. utakmice bilo uzasno sto se tice rezultatskog egala, nadam se da ce barem ove godine finala konferencije i veliko finale opravdati ocekivanja.

View user profile

24 Re: Opšta diskusija on Mon May 08 2017, 12:53

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Statisticki jel se danas vise sutiraju trojke nego ranije? Koga krene, taj busi celu utakmicu i eto...

Da, i to dosta. Nemam tacan podatak ali su to spomenuli mnogo puta u razlicitim emisijama.

Prosle godine je finale do 7. utakmice bilo uzasno sto se tice rezultatskog egala, nadam se da ce barem ove godine finala konferencije i veliko finale opravdati ocekivanja.

Spoiler alert:
Nece.

View user profile

25 Re: Opšta diskusija on Mon May 08 2017, 13:39

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Sutiraju trojke mnogo vise nego pre. Jaz je moj vrsnjak pa se verovatno seca tekmi od pre 15-16 godina. Mnogo manje su se sutirale trojke, tj gotovo svaka ekipa je imala "neku svoju" igru. Ako imas u ekipi kvalitetnog centra gura se lopta pod kos, ako imas trojkasa ide vise lopta njemu i to je to. Generalno je kosarka bila lepsa po meni. Sada gotovo svi igraju isto, samo trci i pucaj.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next