View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

LeBron

Chat Animator
Chat Animator

View user profile

Strax

Administrator
Administrator
Već sam spremio da postavim ovaj gif Laughing Šteta što Indijana nema ozbiljniji tim pa da se opet peglaju kao onda Very Happy

View user profile Online

SN10

Moderator
Moderator
Pa tebi nek cuva Tig pola utakmice Lebrona Facepalm

View user profile

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ova odbrana Klivlenda stvarno vise nema smisla. Pa u prvom poluvremenu su jako dugo imali preko 60% suta iz igre i opet nisu mogli da se odlepe. Bez Dzejmsa se igra raspada. Korver, Deron, Smit? Nista osim u par situacija.
Mislim, osvojice Istok na racun Dzejmsa ali nemaju sta da traze u finalu sa ovakvom igrom. Ne mogu jos uvek da provalim da li je ovo zbog toga sto se ne trude ili su jednostavno toliko losi. Indijani je prosek pogodjenih trojki u sezoni 8, sinoc su dali 11. Da su iole bolje sutirali dali bi 20.

View user profile

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ali ajde sad, da ne gresim dusu. Bilo je jako zanimljivo gledati kako LeBron secira odbranu Indijane. awesome

View user profile

Strax

Administrator
Administrator
neće to tako lako moći protiv Lensa batice kafa

View user profile Online

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Jebote ja se smorio na poluvremenu i otisao da spavam. Laughing Laughing Laughing

View user profile

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Grangerovski potez.

View user profile

Sugar

Administrator
Administrator
uvek kad je sudjenje katastrofa, svi su otisli na spavanje  Rolling Eyes
u poslednjoj cetvrtini nije bilo smisla sta su svirali

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Koliko jedan covek samo moze da usere svoj tim, i na terenu i van njega. Dok s druge strane, ovo sta LeBron radi svojim protivnicima nije fer.

View user profile

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Tvit:

lance stephenson triumphantly coming back to the pacers just to get swept in the 1st rd by lebron is the lance-iest thing i have ever seen

View user profile

Sugar

Administrator
Administrator
na stranu lens, cela indijana dva grama mozga nema.

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
krivo mi je sto nisu uspeli da uzmu barem jednu pobedu, bili su iznenadjujuce blizu na svakoj tekmi.

View user profile

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ova serija je pokazala dve stvari. LeBron je i dalje suludo moćan a Kavsi su totalno nemoćni bez njega. Brine me to što je bilo potrebno da LeBron ovoliko puno vuče da bi se izbacila jedna Indijana.
Ali OK, šta da se radi... Tako je kako je.
U pojedinim periodima se primetio lep napredak u odbrani u odnosu na regularnu sezonu i to me raduje. Odbrana puno bolje izgleda kada su LeBron i Tompson u pogonu, tj., kada se potrude.
Najlepša stvar za gledanje u ovoj seriji je meni bila igra druge postave predvodjene LeBronom.

Nadam se da će konačno zaigrati kako mogu i da će do finala podići formu dovoljno da se suprotstave Voriorsima. Prvenstveno mislim na odbranu. Napad funkcioniše odlično.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]