View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile Online

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Skroz dobra prva tekma. Videcemo sta ce biti sa Markifom, ali deluje da bi Vizardsi i sa njim bili u podredjenom polozaju. Boston jednostavno ima previse duboku rotaciju.

View user profile Online

Komsija

Bench warmer
Bench warmer
Predobro su odigrali Horford, Krauder, Bredli i Smart. Pritom su i ekipno potpuno zatvorili Vola.

View user profile

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Dobra utakmica sinoć. Nisam očekivao da će Boston imati snage da se vrati u utakmicu iz one RUPČAGE u prvoj četvrtini. Ali malo po malo i vratili su se.
Vašington je prezentovao suludu igru na početku utakmice. Pogadjali su sve što su šutnuli, Gortat je igrao kao blesav, sve je pogodio i svaku loptu je uhvatio. Ali onda se Boston trgnuo, smanjio prednost do poluvremena i pregazio ih u trećoj četvrtini.
Ajzea se u odbrani uopšte nije umarao, bukvalno su ga sakrili u 99% napada Vašingtona. Totalna nemoć Bruksa da napravi akcije u kojima bi napao Ajzeu. Ali šta drugo i da očekuješ od Skota Bruksa?
Zato što se nije umarao u odbrani, u napadu je igrao valcer. Ubio ih je. A pored toga, Krauder i Bredli su sipali trojku za trojkom. Tu se Boston odlepio na 15-ak razlike i ja sam očekivao da se Vašington preda ali Bil je tada ponovo proigrao i taj period utakmice kada je Bil pokušavao da vrati Vizardse u utakmicu je bio fenomenalan. Bukvalno bar fight u košarkaškom smislu. Very Happy
Stivens tada vraća Horforda u igru, Boston smiruje utakmicu, opet su se malo odlepili i priveli utakmicu mirno kraju.

Sve u svemu, kvalitetna utakmica i deluje mi da će ova serija biti zanimljiva i da će otići makar u 6.

View user profile

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Veoma dobra igra na obe strane terena. Svidja mi se sto Al odradjuje sve sto mu Stivens kaze, ne luduje kao u regularnom delu sezone. Vratili su se posle Tomasove porodicne tragedije i sve su bolji.

View user profile

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
I ove ce Klivlend da preskoci u 4, maksimalno 5 utakmica.

View user profile Online

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
bezidejna kosarka od strane bostona nocas, samo ispucavanje i to je to. bredli i al kao da nisu bili tu.

View user profile

Sugar

Administrator
Administrator
one win away from getting swept

View user profile http://www.nba-serbia.net

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Ono kad crknes da bi prosao ovu rundu da bi otisao po metlu u sledecoj  Laughing Laughing
Svaka cast Ajzei i momcima na tolikoj motivaciji, ja ne bi mogao.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Ljudi se kidaju za obraz i buduce ugovore,a i nije mala stvar uc u finale konferencije pa makar i popio metlu tamo.Najjace da odustanu jer ce izgubit od Cavsa.U tom slucaju 28 timova ne bi igralo sezonu.

View user profile

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ne znam sta se desava sa Bilom u ovoj seriji, ne moze nista da pogodi za 3. Dosta los kvalitet kosarke i u ovoj utakmici, na kraju se to malo popravilo.

View user profile Online

Strax

Administrator
Administrator
Bitno da je završnica bila dobra!!!!!!!!!

View user profile

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar

Laughing Laughing Laughing

View user profile

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Losa utakmica za gledanje, tacno ti dodje da ugasis tv i odes na spavanje. Neka divljakca ispucavanja\potezi. Ako nista drugo bar malo neizvesnosti u ovom po.

View user profile

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Je l ima neko nesto da kaze ili da zatvaram temu? Laughing

View user profile Online

SN10

Moderator
Moderator

'sup?

neverovatno mi je da u cetvrtoj cetvrtini se tebi igra svede na to sta ce Bredli Bil uraditi (Wall ne postoji na terenu fakticki) a da na drugoj strani apsolutno ne znas sta da uradis da sacuvas ovo stvorenje...Velik trener Bruks  Laughing

View user profile Online

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
metla Very Happy

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]