Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Jebiga, spavalo mi se pa nisam mogao da izdrzim da odgledam celu utakmicu. Ali po onome sto sam video u prvoj cetvrtini, Hjuston zna kako sa da igra sa San Antoniom. Igraju daleko lepsu kosarku sa vecim brojem asistencija. Kod Sparsa cele sezone nema one igre vec se gomila napada svodi na izolacije. Ta igra im je prosla protiv Memfisa koji nije mogao da ubacuje gomilu poena kao Hjuston. Ali protiv Roketsa, ne znam...
Harden secira odbranu. Ulazi u reket, baca povratne lopte samim saigracima, zabija trojke... Sprdao se covek. Bas je lako nalazio slobodne saigrace.
Ako San Antonio nesto debelo ne promeni u igri, mogao bi Hjuston da ovo dobije u 4 ili 5, pogotovo ako nastavi da ih sluzi sut. Ali ne znam da li Sparsi imaju dovoljnu dubinu da odjednom zaigraju bolje. Iza Kavaija, ja tu ne verujem nikome da moze da odigra celu seriju na vrhunskom nivou.

View user profile

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Videcemo u sledecoj da li je to bila ona tekma gde Roketse sere trojka ili mogu ovako tokom cele serije.

View user profile

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Ja ne mogu da verujem da se Gasol i LA raspadaju kod Popovica. Ne ide mi u glavu da Pop ne moze bolje da ih iskoristi. Pogotovo Gasola, koji je odavno ispao iz prve postave. Ovo sto Jaz kaze je tacno, videcemo da li je bila samo tekma u kojoj nenormalno pogadjaju trojke mogu da budu konstantni.

View user profile

Strax

Administrator
Administrator
Ima čovek 37 godina, šta b' ti?

Matori su Sparsi, i mekani. Nema nikoga osim Kavaija sa nekom preteranom željom za dokazivanjem. I pored svega su i dalje među najboljim ekipama i ima još i ovde mnogo da se igra, ali mislim da je vreme za neke mlađe igrače i nove nosioce pored Lenarda.

View user profile Online

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Ne kazem ja da Gasol treba da leti, nego da mi nije jasno da ga Pop ne zna bolje iskoristiti. Realno, moze Gasol i dalje da zabije 15 poena po mecu. A LA je dao samo 4 poena, ali on je prica za sebe. Slazem se da je vreme za neke nove ljude.

View user profile

Strax

Administrator
Administrator
Pop je majstor kada je u pitanju korišćenje anonimnih igrača i pronalaska uloga za njih. Eto, sa Gasolom se nije baš snašao, ali pre mi je Oldridž promašaj. Ima još 3 godine ugovora, i to baš masnog ugovora, ne može da bude superstar, ima veliku minutažu a ne pogađa u nekim visokim procentima i još je slab u odbrani. Sa Dedmonom još i može da se upari i nadopunjuje, ali tandem Oldridž-Pau je užasno mekan za reket.

View user profile Online

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
D'Antoni sjajno slozio taktiku,a egzekucija na terenu bila savrsena.Morace visoki Spursa mnogo bolje sledeci mec.

View user profile Online

Sugar

Administrator
Administrator
parker zavrsio sezonu navodno

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Izgleda da ona prva jeste bila ta gde Hjustonu upada sve sto bace ka kosu. Sjajno je Pop odreagovao i 2. i 3. bez preteranih problema dobio. Odlicna rola Lamarkusa, Mils kao zamena za Parkera takodje dobar, a onaj mali Marej se toliko ukenjao da mi ga bilo zao na pocetku tekme Very Happy

Harden sa druge strane odigrao skoro perfektnu utakmicu ali nedovoljno. Bas me zanima da li ce Hjuston pokusati (ili uopste moze) da promeni nesto.

View user profile

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ma da li je bila gusta tekma Respekt!

Kavaj bi trebalo da bude spreman za 6. Simons igra doktorski celu seriju a ovu tekmu je Manu prelomio.

View user profile

Sugar

Administrator
Administrator
i mutavi green koji odigra 4 utakmice godisnje dobro i sad je naslo da ga kenja. ne znam sto je dantoni skratio rotaciju na 7 igraca, tacno se videlo u produzetku da su svi mrtvi i nista nisu mogli da urade. lu vilijamsa nigde u ovoj seriji, to je najveci problem hjustona trenutno. harden isto jako slabo drugo poluvreme, nakon sjajnog prvog.

a i konj me jebo sto sam gledao celu tekmu, najvise mrzim kad ostanem kasno i tim za koji navijam izgubi.

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
MANU  Respekt!

Pisaj po Hjustonu!

View user profile

Strax

Administrator
Administrator
EGAL Respekt! Respekt! Respekt! Respekt! Respekt!

View user profile Online

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
The Spurs are 13-2 in series with a 3-2 lead under Gregg Popovich. Their only series losses came in the 2013 NBA Finals vs Heat.

View user profile

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Sugar wrote:one win away from getting swept

View user profile

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
I to da vidimo Wink

View user profile

Strax

Administrator
Administrator
Useravanje u sred Hjustona.
No Lenard no problem. Nema mnogo izolacije a onda Sparsi rade ono sto najbolje umeju....

View user profile Online

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
The Power of Pop. Sta radi Simons u ovoj seriji, nerealno. Nadam se da ce moci da pariraju Voriorsima.

View user profile

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
http://www.sbnation.com/2017/5/11/15624312/james-harden-clutch-highlights-rockets-spurs-weakness

View user profile

Sugar

Administrator
Administrator
sramna utakmica hjustona

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Meni se Harden zgadio u ovoj seriji a vrhunac svega je ovo nepostovanje:

View user profile

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Coker skoro kao moji Klipersi kada dodje plej-of, i ono sto sam milion puta ponovio: nikakav vodja. Sparsi su igrali za Popa, a Roketsi za Hardena, i tako pali sa covekom koji je odustao od svog tima. Toliko i o D'Antoniju kao glavnog kandidata za trenera godine. Prevara do prevare. I ne pisem ovo iz nekog hejta, razocarao me je bas ovom utakmicom. Na kraju jos ima muda da izjavi kako je super dodavao ali sutevi nisu ulazili, odakle mu ideja da tako lowkey prebacuje krivicu na saigrace? A on prvi sut uzeo negde na sredini druge cetvrtine?! Lik koji ima loptu sve vreme u svakom napadu svoje ekipe, lik koji sebe smatra najboljim kosarkasem na svetu.

Na kraju kao slag na tortu: http://ballislife.com/obsession-kobe-james-harden-playoffs/

I mini rezime pred finala konferencija: Ras - ispao, Harden - ispao, Sparsi bolje igraju kad se ne igra Kavaj iso ball, i covek koji ce verovatno da zavrsi 4. u MVP glasanju jos jednom pokazuje ko je bez dileme najbolji igrac na svetu i bez koga finale ne moze da se zamisli. Stvarno mi je gadno to hajpovanje zbog nekih brojki, kao da svi prate box score umesto tekme. Mnogo je opao kvalitet lige.

View user profile

Strax

Administrator
Administrator
Jaz wrote:I mini rezime pred finala konferencija: Ras - ispao, Harden - ispao, Sparsi bolje igraju kad se ne igra Kavaj iso ball, i covek koji ce verovatno da zavrsi 4. u MVP glasanju jos jednom pokazuje ko je bez dileme najbolji igrac na svetu i bez koga finale ne moze da se zamisli.

Upravo.

Iako nisam siguran koliko bi Sparsi mogli na duže staze bez Lenarda. Olakšavajuća okolnost po ekipu u vezi te Lenardove iso košarke je njegova brutalna odbrana i ostatak ekipe koji zna kakva košarka treba da se igra u Plej-ofu. I iznenađen sam malo kako se Greg podredio Lenardu, ali činjenica je da mu je trebao neko ko će isplivati umesto Dankana.

Inače, gotivim bradatog bucka, ali me je razočarao ovaj Plej-of.

View user profile Online

Sugar

Administrator
Administrator
au jaze

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next