View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Prognoze za seriju? Very Happy

View user profile

SN10

Moderator
Moderator

Celticsi ce uzeti mozda jednu utakmicu noseni Ajzejom koji ce postici blizu 50 poena tu i to je to..

View user profile

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Ne izgleda dobro u 1/4.

View user profile

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Utakmica generalno ili ne izgleda dobro po Boston? Very Happy

View user profile

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Mislio sam da ne izgleda dobro po Boston.

View user profile

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Nista, cekamo veliko finale. Verovatno nas ceka najduza pauza ikada pre finala. Tuga...

View user profile

Sugar

Administrator
Administrator
sta da se radi kad je 5-6 od najboljih 10 igraca lige rasporedjeno u ova dva tima. doduse, neki su picke bez samopostovanja, neko je od pocetka tu. na oba tima mislim. i ne mislim na lebrona.

Last edited by Sugar on Fri May 19 2017, 00:11; edited 1 time in total

View user profile http://www.nba-serbia.net

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Sugar wrote:sta da se radi kad je 5-6 od najboljih 10 igraca lige rasporedjeno u ova dva tima. doduse, neki su picke bez samopostovanja, neko je od pocetka tu. na oba tima mislim. i ne mislim na lebrona.

Kratko i jasno. Respekt!

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Jako nezanimljive utakmice Klivlenda ali jebem mu mater, moras uzivati u igrama Dzejmsa. Stvarno, covek igra toliko lagano i opusteno da ga je milina gledati.
To mi je silver lining u ovom plejofu i jedva cekam sledecu utakmicu da ga opet gledam.

View user profile

SN10

Moderator
Moderator
koliko su seltiksi u svakom elementu igre previse losiji u odnosu na kavse  Laughing

View user profile

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Ajzea zavrsio plejof.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Dugo nisam video LeBrona ovako pasivnog i nezainteresovanog. Lav samo u prvom poluvremenu igrao. U drugom su jedino Tompson i Kajri pokusavali nesto, Boston je zasluzeno pobedio, imali su vecu zelju jednostavno, plus Bredli voli te suteve za pobedu u Klivlendu. Ne bi trebalo sebi da dozvole ovakvu partiju do kraja plej-ofa Kavsi.

View user profile

Strax

Administrator
Administrator
Čim nema Tomasa, odma tim proigra...

View user profile

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Zaboravio sam da prokomentarisem, nekako imam osecaj da Boston masi mnogo otvorenih suteva u ovoj seriji. Bas ih Kavsi ostavljaju same na sutu za tri, i tako nesto bi itekako moglo da im se obije o glavu protiv Voriorsa. U petorci gde bi igrali Drejmond, KD, Tompson, Klark i Stef sva petorica mogu lagano da pogode, a znamo kakvi su Voriorsi kad ih jednom krene.

View user profile

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Imalo je to veze u prvom mecevima sa carinjenjem lopte od strane Thomasa.U trecem su imali bolji protok lopte pa je ponesto i pocelo da ulazi.Vidljive su i poznate mane odbrane Cavsa,ali su tek nesto uspjeli da probiju u trecoj.Prekasno nazalost da bi imali ozbiljnu seriju.

View user profile

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
I opet dva dosadna poluvremena, barem sto se tice rezultatske neizvesnosti. U prvom poluvremenu dominacija Bostona a u drugom jos veca dominacija Klivlenda.
Kajri je majstor stvarno,  ovakve njegove utakmice su blago. Clap

View user profile

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Veliki, veliki gospodin.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]