Share
View previous topicGo downView next topic
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

Re: Trejdovi i transakcije

on Fri Jul 28 2017, 19:18
Svi bi da probaju,ali za sad samo 6 ponuda.Bice ih jos vjerovatno,mada ni neki od ovih klubova nemaju smisla.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Jul 28 2017, 19:20
Kao, Majami je spreman da se odrekne Dragića i Vinsloua da bi doveli Kajrija.
Strax
Sacramento Kings

on Fri Jul 28 2017, 19:22
Nije mi jasno šta se dešava sa Sparsima i Popovićem. Prvo zainteresovani za Rouza, pa dovedu Geja, pa sad zainteresovani za Irvinga...
SN10
Phoenix Suns

on Fri Jul 28 2017, 19:34
dr Hofmann wrote:The San Antonio Spurs, Los Angeles Clippers, Phoenix Suns, Minnesota Timberwolves, New York Knicks and Miami Heat have made offers to the Cavaliers for Irving.

Navodno su Cavsi hteli da u potencijalni trejd budu ukljuceni ili Buker ili Jackson,Sunsi to ne zele pa se pokusava nesto oko Bledsa napraviti..
4evaStK
Los Angeles Lakers
http://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Sat Jul 29 2017, 10:16
Ma sigurno za Bukera i Jacksona  Laughing Laughing nisu ni oni ludi Very Happy 
Inace to sto novinari pisu za LeBronov trening kamp u Vegasu, tu Bledsoe dolazi vec godinama kao i Westbrook i jos dosta top igraca, neverovatno je koliko su ocajni da naprave pricu  Facepalm
Inace ja ne vidim zasto Kavsi MORAJU da trejduju Kajrija  Ne znam 
Jebiga ugovor je potpisan do 2020-te godine, ako ce vec da se raspadaju, bolje da sacekaju godinu ako ce vec LeBron da zapali sledece sezone, ipak je on taj koji je skoro 10 godina stariji od Kajrija, kako god da okrenes, vec smo zakljucili da znamo ko ce biti sampion narednih godina Very Happy tako da se tu vise ne radi o zelji za pobedom, nego o svojoj guzici se misli.
Idealan neki scenario po meni bi bio Kajri-Kavai, Kajri 24, Kavai 26 godina, svake godine sve vece zveri i jedan i drugi, velika buducnost ako prodje, po meni puno bolje nego Minesota, nekako mi ne ulivaju sigurnost ni KAT ni Dzimi Batler...
Jaz
Los Angeles Clippers

on Wed Aug 02 2017, 16:14
Klark u Pelikansima, dobar potez i za njega i za Pelikanse.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Wed Aug 02 2017, 16:20
Mislio sam da će zabosti više para.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Wed Aug 02 2017, 19:16
Ne moze dobit vise jer nikad u karijeri nije igrao preko 15 minuta,i to u najpovoljnijem mogucem kontekstu.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Thu Aug 03 2017, 21:35
Nema nista od ovog Kajrijevog trejda, samo pravi budalu sve vise od sebe, ne znam kako mu menadzer ili neko iz blize ekipe njegove ne kaze da cuti malo, dovoljno je sto je trazio trejd, sad je samo jos vise otezao to jer je izjavio da nece potpisivati ugovor na vise godina  Facepalm Facepalm
I tako se nesto ekipe ne otimaju, sad je cak izasla i vest da Minesotin paket uopste nije ni ukljucivao Viginsa  Laughing Laughing
Bolje neka cuti i odigra ovu godinu, pa neka LeBron ide sledece sezone a on ce imati svoj tim ako je vec toliko zapeo da hoce da bude neko mudo u ekipi.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Wed Aug 16 2017, 23:13
[You must be registered and logged in to see this link.]

Dodji u Klivlend baki.
SN10
Phoenix Suns

on Wed Aug 23 2017, 00:37
Cleveland and Boston engaged in active trade discussions centered on Kyrie Irving and Isaiah Thomas, league sources tell The Vertical.
West
Denver Nuggets

on Wed Aug 23 2017, 00:50
E to je vec nesto... To se zove trejd.
SN10
Phoenix Suns

on Wed Aug 23 2017, 01:20
CLE will receive BKN 2018 1st round pick - unprotected - from BOS in the trade that is currently being discussed, league source tells ESPN

Cleveland and Boston have agreement on deal to send Kyrie Irving to the Celtics for Isaiah Thomas package to Cavs, sources tell The Vertical

zurka... banana3
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Wed Aug 23 2017, 07:34
Kajri za Tomasa, Kraudera, Žižića i nezaštićeni pik Bruklina 2018. godine.

Delovalo bi mi da je ovo dobar posao za Kavse da u pitanju nije Ainge. Razmišljam koja je fora ovde i mislim da sam skontao. Možda je ovo dobro za Kavse u prvoj godini, ali sledeće godine Ajzea dolazi na potpis...
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Wed Aug 23 2017, 13:33
 ali sledeće godine Ajzea dolazi na potpis...

...a dan gilbert je gluperda i preplatice ga.

al recite koliko su se ustvari ispisali u usta ajzei. bio im je kao bog u bostonu i onda daju njega i 3 (tri) igraca za kajrija od kog je ajzea imao bolju sezonu lagano.
Legolas
Boston Celtics

on Wed Aug 23 2017, 20:44
Mozda sam skeptik, ali mislim da nismo bolje prosli, ne zbog Kajrija, nego sto nismo izvukli jos nesto uz njega. Otisao nam je ceo kostur ekipe. IT, Bredli!, Krauder. zasto ne pomenuti i rezerve u vidu jerebka, olinika, amira. Razumem ja da je Kajri Kajri, ali mislim da smo previse dali, da smo barem zadrzali Zizica ili pik. Bas me zanima ko ce sad da nam igra odbranu kad nema Kraudera i Bredlija. To je sto je, nadam se da ejndz zna sta radi, mada IT ovo zasluzio nije ali ajde. Bitno da nije KI otisao na zapad. Bice zanimljivo 17og oktobra Very Happy
Strax
Sacramento Kings

on Wed Aug 23 2017, 20:53
Ne znam da li iko misli da ste bolje prošli Very Happy 

Sama zamena Kajri-Tomas manje više, tu su negde, jedino što Tomasu ističe ugovor, ali zato Žižić, Krauder, i pik prve runde... Klivlend je možda dobio ol-star centra za narednih 10 godina, jednog od najzahvalnijih igrača na svojoj poziciji (Kraudera) i potencijalno prvog pika. To mu dođe sve kao bonus uz Tomasa...
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Wed Aug 23 2017, 21:46
Sad nek trejduju Love-a i imaju prilicno bolji tim nego prosle godine.Pitanje je ima li budala spremnih da daju nesto vrijedno za njega.
Legolas
Boston Celtics

on Wed Aug 23 2017, 22:38
O tome pricam, uz Irvinga da smo dobili mrtvog Dzefersona bio bi zadovoljniji. Zizic je veliki potencijal, Krauder je tata, a o piku ne treba ni pricati, nek bude sesti njema full.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Wed Aug 23 2017, 22:40
Bogami Kajri, do or die situacija, sam je trazio ovo, ali kako je Deni mislio da je ovo dobar trejd stvarno mi nije jasno, nikako nije smeo da da jos neke igrace pored Tomasa, pogotovo sto im je Crowder toliko bitan deo ekipe, to jos vise nema smisla kad je tu i pik prve runde sledece godine od ekipe gde je glavni igrac D'Angelo Russel  Facepalm
Kao sto je napisao Hofman, ja mislim da cak i ako ne trejduju beskorisnog Love-a, da opet imaju bolji tim nego prosle godine, pogotovo ta klupa koja sad izgleda bas onako mocno, a i Crowder ce moci dosta minuta da skine od LeBrona da bi ovaj napokon malo odmorio, jer znamo kako je Ajzea sposoban da vuce ekipu, a sto se tice odbrane jebiga, koliko su dobri i Ajzea i Kajri u napadu, toliko su rupe u odbrani.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Wed Aug 23 2017, 23:14
I da samo je pitanje u kom trenutku ce se Wade prikljuciti Kavsima, tako da ce to biti jos ludje, posto ja verujem da je to 100% vec resena stvar.
Jaz
Los Angeles Clippers

on Fri Aug 25 2017, 11:36
[You must be registered and logged in to see this link.]

Kakav magarac
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Mon Aug 28 2017, 22:16
Na kraju nece ni biti trejda Irvinga i Tomasa  Laughing Laughing
Legolas
Boston Celtics

on Tue Aug 29 2017, 14:49
Ja ne mogu da verujem da su debili iz Klivlenda toliko alavi da traze jos, pa sta hoce vise!?!!!! All Star igrac, jedan od najboljih strelaca lige, jedan od najboljih role igraca, mozda buduci allstar centar i moguci prvi pik!!!! Najbolje da svi osim njih i bruklina predju na zapad i da svake godine igraju u finalu, napuse mi se kurca vise. Postaju najodvratnija ekipa u NBA, barem za mene. GS je napravio tim draftovima i godinama gradio igru i uz pomoc veterana nizao uspehe, ne racunajuci KD prosle godine, mada mi i on postaje drazi od LBJ zbog ovih sranja.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Thu Aug 31 2017, 17:58
I jos jednog pika su izvukli kavsi od Bostona  Facepalm Facepalm
Gotov trejd. 
Jeste Kajri 3 god mladji od Tomasa, ali brate ovo je previse  :S
Ne treba mnogo ocekivati od Bostona bez obzira sto izgleda kao da su se "POJACALI", ipak mislim da ce imati velikih problema u odbrani pre svega, i opet kazem da ljudi dizu Haywarda previse, sasvim solidan igrac, nista vise, moze da bude neka druga treca karika u ekipi, a Kajri pred najvecim testom u svojoj karijeri, ja cak mislim da oni ni Wall-a i drugove nece moci da prodju u plejofu, pa cak i Toronto, o Kavsima necu ni da pricam.
Ne treba zaboraviti ni Milvoki jer mislim da ce onaj ludi Grk da odvali zivot ove sezone.
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic