Share
View previous topicGo downView next topic
Strax
Sacramento Kings

Re: Deron Williams

on Sat Jan 14 2012, 16:56
Svako ima svoje mišljenje Ne znam I Atlanta je šampion Ne znam
airvucko
Los Angeles Lakers

on Sat Jan 14 2012, 16:57
Jaz wrote:
airvucko wrote:Pokazao se bolje od Paula dosad...

Da izbrisem ovo, radi prevencije?

Pa posteno pogledaj im statse...uvek sam ga gotivio vise od Paula.
Jaz
Golden State Warriors

on Sat Jan 14 2012, 16:58
Ma kakvi statsi, da pratis malo ne bi pisao ovo.
airvucko
Los Angeles Lakers

on Sat Jan 14 2012, 17:01
Jaz wrote:Ma kakvi statsi, da pratis malo ne bi pisao ovo.

Ma jok ja to ofrlje onako...
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jan 14 2012, 17:04
airvucko wrote:
Jaz wrote:
airvucko wrote:Pokazao se bolje od Paula dosad...

Da izbrisem ovo, radi prevencije?

Pa posteno pogledaj im statse...uvek sam ga gotivio vise od Paula.

Ja sam pogledao statse, a ti? Ipak je ovaj 2. deo rečenice presudan... ali, poštujem mišljenje Smile
Kole
Miami Heat

on Sat Jan 14 2012, 17:23
Paul ove godine igra bolje od Derona. Najjaca izjava Derona je da im je los napad a oni primaju 100 poena po mecu Laughing
-the lood-
Utah Jazz

on Sat Jan 14 2012, 17:31
Jesi ti gledao kako oni igraju u napadu? o.O Ono je strašno! Dovoljno je reći da je druga najbolja napadačka solucija Kris.
Kole
Miami Heat

on Sat Jan 14 2012, 17:33
Ma nemojmo se zezati... Kako moze neko da okarakterise jedan segment ekipe da je los sa takvim skorom i sa 90 datih poena i 100 primljenih po mecu, smesno!
-the lood-
Utah Jazz

on Sat Jan 14 2012, 17:40
Pogledaj koju utakmicu, nevjerovatno je kako se muče na početku meča da dadnu koji poen, odgledao sam 3-4 utakmice i u svakoj ista priča, slučajnost? Ne bih rekao.
Poslije svakog promašaja i uhvaćene lopte protivnika Netsi nemaju vremena da se poslože u odbrani i zbog toga primaju dosta poena, kad bi igrali bolje u napadu smanjili bi broj lakih poena u tranziciji.
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jan 14 2012, 17:48
Deron je osuđen bukvalno da sam igra u napadu Netsa. Pored sebe ima, nekonstantnog Morrowa, željnika Brooksa koji ne može da kontroliše procenat šuta (i nema nameru), poluzdravog Okura i Humphriesa čija se igra bazira prvenstveno na skoku i još gomilu prosečnih igrača. Naravno da je prinuđen da uzima više šuteva po utakmici, na asistenciju ne može da se osloni računajući na kvalitete saigrača (nema osnovu za dobar pik , pošto nema Lopeza), a i što rešava u napadu, mora sam da gradi poziciju, i na midrangeu i na ulazu. Zbog toga i ima loš procenat šuta, i očigledno da nije u formi kakvoj je bio u prethodne 2 sezone.
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Sat Jan 14 2012, 17:48
kad ce taj lopez vise da se vrati?
airvucko
Los Angeles Lakers

on Sat Jan 14 2012, 17:57
Koleman wrote:Paul ove godine igra bolje od Derona. Najjaca izjava Derona je da im je los napad a oni primaju 100 poena po mecu

Wiliams ppg 18.5 rpg 3.4 apg 8.7
Paul ppg 16.1 rpg 2.9 apg 8.8

Ovo je trenutna sezona,a to sam i mislio kad sam napisao "dosad",ne na prethodne.E sad jeste to da primaju dosta koseva ali Paul igra u ekipi u kojoj imas prekaljene igrace poput Bilapsa, Batlera jednim delom i Williamsa i vrhunske atlete kao Grifina i Jordana dok Deron igra u ekipi u kojoj moze samo da se donekle "osloni" na Hamfrisa i Morowa, od centarske linije ima izjandjalog Okura i "airball" Petra a secate se kolko se igra (pre ove povrede) Bruka Lopeza poboljsala otkad je Williams stigao u NJ (sto recimo ne moze da se kaze za Jordana u Klipsima jer Grifin bi i bez Pola punio statristiku,dok prvi centar ni brojke ni konstantnost) i Williamsov broj assistencija,.Iz NJ maloko moze da realizuje napad onako kako ga u LA fnisiraju kad ga zapocne Paul,a to je zbog samog kvaliteta ekipe. Obadvojica su vrhunski igraci i veliki rivali i ne kazem da je ovaj enormno bolji ali sam ga uvek video kao boljeg vodju od Paula,mozda je pogresno al videcemo tokom ove sezone jer NJ planira da ga trejduje ukoliko ne dovedu DH sto je malo verovatno.

ON: Poruka je pisana dok je Strax vec postovao,tako da ima nekih stvari koje se podudaraju.
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jan 14 2012, 18:01
Nisam znao da se statistika meri u 3 kategorije. Zašto ostale nisi hteo da staviš? Smile
Jumpman
Miami Heat

on Sat Jan 14 2012, 18:02
ti na ceo onaj post smaras sa statistikom Facepalm
-the lood-
Utah Jazz

on Sat Jan 14 2012, 18:03
a inače je statistika glavno mjerilo Rolling Eyes
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jan 14 2012, 18:03
A šta je ono gore ako nije statistika kod airvucka?
Jumpman
Miami Heat

on Sat Jan 14 2012, 18:04
Ovo je trenutna sezona,a to sam i mislio kad sam napisao "dosad",ne na prethodne.E sad jeste to da primaju dosta koseva ali Paul igra u ekipi u kojoj imas prekaljene igrace poput Bilapsa, Batlera jednim delom i Williamsa i vrhunske atlete kao Grifina i Jordana dok Deron igra u ekipi u kojoj moze samo da se donekle "osloni" na Hamfrisa i Morowa, od centarske linije ima izjandjalog Okura i "airball" Petra a secate se kolko se igra (pre ove povrede) Bruka Lopeza poboljsala otkad je Williams stigao u NJ (sto recimo ne moze da se kaze za Jordana u Klipsima jer Grifin bi i bez Pola punio statristiku,dok prvi centar ni brojke ni konstantnost) i Williamsov broj assistencija,.Iz NJ maloko moze da realizuje napad onako kako ga u LA fnisiraju kad ga zapocne Paul,a to je zbog samog kvaliteta ekipe. Obadvojica su vrhunski igraci i veliki rivali i ne kazem da je ovaj enormno bolji ali sam ga uvek video kao boljeg vodju od Paula,mozda je pogresno al videcemo tokom ove sezone jer NJ planira da ga trejduje ukoliko ne dovedu DH sto je malo verovatno.
nisam znao da je ovo statistika zaista Laughing ja bio ubedjen da je to nesto sa brojevima Sad
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jan 14 2012, 18:06
A što je ono na početku onda?
Statistika nije glavno merilo (!!!) , ali ako već od svih onih kategorija, pomene 2 u kojima je Deron bolji, onda...
Jumpman
Miami Heat

on Sat Jan 14 2012, 18:09
ne ti ne shvatas zaista. brate ti si od celog ovog prilicno pametnog posta ima odgovor na prva dva reda tj jebenu statistiku. ja ti kazem da bacis komentar na post a ne na smaracku statistiku. mislim ne moras ako neces ali bilo bi lepo da cujemo sta ti mislis o onome sto je vucko napisao.

Last edited by evidence on Sat Jan 14 2012, 18:10; edited 1 time in total
-the lood-
Utah Jazz

on Sat Jan 14 2012, 18:09
Na njegov kilometarski post u kojem je na početku samo spomenuta statistika ti odgovaraš samo na taj dio gdje statistika navedena, i još smatraš kako si upravu i držiš se toga kao pijan plota.

edit: seljo Very Happy
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jan 14 2012, 18:12
Analiza napada Netsa... Deron u glavnoj ulozi. Ima li tu negde statistike?
Strax wrote:Deron je osuđen bukvalno da sam igra u napadu Netsa. Pored sebe ima, nekonstantnog Morrowa, željnika Brooksa koji ne može da kontroliše procenat šuta (i nema nameru), poluzdravog Okura i Humphriesa čija se igra bazira prvenstveno na skoku i još gomilu prosečnih igrača. Naravno da je prinuđen da uzima više šuteva po utakmici, na asistenciju ne može da se osloni računajući na kvalitete saigrača (nema osnovu za dobar pik , pošto nema Lopeza), a i što rešava u napadu, mora sam da gradi poziciju, i na midrangeu i na ulazu. Zbog toga i ima loš procenat šuta, i očigledno da nije u formi kakvoj je bio u prethodne 2 sezone.

I mislim da vam ta priča oko moje priče o statistici ( Laughing ) ne pije vodu, zato što je Pol OVE SEZONE SVE, SAMO NE IGRAČ ZA STATISTIKU. Tako da...

Ja nisam hteo da odgovaram na airvučkov post, zato što sam pre toga već napisao u 2 posta mišljenje, a odgovorio sam na statistiku zato što se on prvi uhvatio nje (i onda naveo 3 kategorije, od kojih je Deron bolji u 2)! Eto, sad sam sigurno objasnio.
Jumpman
Miami Heat

on Sat Jan 14 2012, 18:15
nisam video taj post uopste XD izvini jbg. u isto vreme smo napisali post pa sam sam kliknuo continue ili sta vec..
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jan 14 2012, 18:17
Pa vidim ja da je nastala ovde zbrka XD ok je Wink
airvucko
Los Angeles Lakers

on Sat Jan 14 2012, 18:21
Strax wrote:Nisam znao da se statistika meri u 3 kategorije. Zašto ostale nisi hteo da staviš?

Pa ako mislis na FGM-A,3PM-A na ST i TO...to ti u velikom obimu zavisi od ekipa u kojima igraju njih dvojica i od saigraca...pa jbg pogledaj Brajantov A/M odnos pa kazu posle dao preko 40 komada...Lejkersi su sinoc dobili 5 razlike al da je on npr. od pola upucenih suteva asistirao mozda ne bi dobili 5 nego 15.

Nije statistika merilo al jeste tim u kojem igraju
Jaz
Golden State Warriors

on Sat Jan 14 2012, 18:22
Aman covece, da Paul nije u Clippersima oni bi bili isti kao Wizardsi.
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic