Share
View previous topicGo downView next topic

Da li vam se svidja intervju?

14 - 88%
2 - 12%

Total Votes: 16
Che
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

NBA Serbia intervju #1 - Milan Lazic aka Lazicy

on Mon Nov 02 2009, 17:50
NBA Serbia intervju #1 - Milan Lazic aka Lazicy

moja malenkost: Pa, gospodine Lazicy, hvala vam sto ste nasli rupu u vasem izuzetno gustom rasporedu kako bi nama, clanovima NBA Serbia foruma, i svim posetiocima portala NBA Serbia odgovorili na neka pitanja. Cini nam se da ste vi, kao vlasnik i osnivac foruma, najbolja osoba za to.
Lazicy: Drago mi je sto sam uspeo da odvojim vremena za Vas, ipak da nije vas nebi bilo ni foruma.
moja malenkost: Dobro onda, da krenemo sa pitanjima... Prvo i najvaznije, kako ste zadovoljni dosadasnjim radom foruma?
Lazicy: Trenutno je forum u veoma dobrom stanju, pre par dana bilo je mesec dana od osnivanja i svi mozemo stvarno biti zadovoljni. Ovo je veoma lep pocetak ove nase zajednice.
moja malenkost: A kako je sve pocelo, kako ste uopste dosli na ideju da napravite forum o NBA-ju? Da li je to nesto o cemu ste sanjali?
Lazicy: Na ideju je dosao drugi admin Strax, ali i ja sam razmisljao da jednog dana otvorim forum o NBA ligi.
moja malenkost: Da li se sve razvija onako kako ste zamisljali? Ili je nesto ipak krenulo "krivim tokom"?
Lazicy: Kao sto rekoh za mesec dana su odlicne statistike, ali isto tako je mesec dana mali period da bi o tome razmisljali.
moja malenkost: Posle nesto vise od mesec i po dana rada, forum je na pragu da dobije i 100. clana. Vase impresije povodom toga...
Lazicy: Odlicno, fenomenalno. Sa neizvesnoscu se iscekuje jubilarni 100. clan.
moja malenkost: Uopste, da li je danas tesko doci do clanova? I koje korake ste preduzeli da bi privukli sto vise ljudi na forum? Sigurno da je to svima nama u interesu...
Lazicy: To nije ni malo lak posao, nisu se birala sredstva za reklamiranje, ali imamo u vidu reklamiranje na nekim vecim sajtovima u Srbiji.
moja malenkost: Da li je, recimo, nedostatak novcanih sredstava problem? I koliki?
Lazicy: Ni najmanji. Ako mislite na domen, kupicu ga kada procenim da je potreban. Evo vam jedan banalan primer. Kupim domen, svi budemo srecni mesec dana i od jednom se forum raspadne, i odu pare u vetar. Najbolje je da se priceka jos neko vreme, da vidimo kako ce forum funkcionisati u blizoj buducnosti.
moja malenkost: Dobro, hvala vam.. A sada da cujemo, sta mislite o trenutnim clanovima? Ko se tu najvise istice, ko najvise potpomaze razvoj foruma? I da li neke od clanova poznajete i licno?
Lazicy: Pre svega izdvio bi Straxa, njega poznajem iz privatnog zivota, tacnije on mi je komsija. Da nema Straxa ne bi bilo nicega ovde. Takodje izdvoio bi i Dragana poznatijeg pod nadimkom "Mr.Big Shot". On je stvarno velik poznavalac NBA lige kao i uopste kosarke. Tu je i Cira i njegove utakmice veceri, decko se stvarno trudi i radi svoj posao kako valja. Naravno tu je i Kole koji veoma dobro poznaje Evropsku kosarku, ali polako ga upucujemo u sve cari NBA lige. Naravno tu si i neizostavljivi zlatni clanovi foruma Stefan, Dzomba i Shaq. Izdvoio sam nekoliko clanova koji su zasluzni za razvoj foruma i na tome sam im zahvalan.
moja malenkost: Kao administrator, da li imate isti tretman za sve clanove foruma? I kako bi opisali svoj posao?
Lazicy: Moj posao je da odrzavam red na forumu i nadam se da to radim kako treba. Svi clanovi su mi isti, sve isto postujem.
moja malenkost: Sigurno mislite i na buducnost foruma.. Sta vam se mota po glavi, imate li neke nove ideje?
Lazicy: Kao sto sam rekao gore, domen je neizbezan faktor bez kog se ne moze ukoliko hocemo profesionalnost foruma.
moja malenkost: I naravno, kakva je vasa vizija? Ocekujete li mnogo od ovog foruma, ima li on zaista svetlu buducnost?
Lazicy: Nadam se najboljem. Naravno da bi svi voleli da ovaj projekat uspe i da forum zablista.
moja malenkost: Koja je vasa poruka za sve posetioce portala NBA Serbia, a narocito za one koji se premisljaju da li da se registruju ili ne?
Lazicy: Naravno da treba da se registruju, na forumu mogu pronaci mnostvo kvalitetnih diskusija o NBA ligi kao i ostalim kosarkaskim ligama. Nek uzivaju u kolumnama nasih clanova, nek citaju izvestaje sa utakmica, nek uzivaju uz utakmice veceri...
moja malenkost: Hvala vam na dosadasnjim odgovorima gospodine Lazicy. No, mislim da bi bilo dobro da u cilju priblizavanja vas kao vlasnika i administratora foruma clanovima i posetiocima portala odgovorite i na nekoliko licnih pitanja. Obecavam da nece biti uvredljive prirode. Sta kazete?
Lazicy: Samo izvolite.
moja malenkost: Dobro.. Neke clanove je zanimalo zbog cega pratite NBA? I kako se uopste rodila ta vasa ljubav prema kosarci, a narocito NBA ligi?
Lazicy: Jos sa 4-5 godina, secam se, gledao sam neku emisiju o Jordanu, tu je bilo i jos podataka vezano za NBA i to smatram kao neki svoj pocetak pracenja NBA-a. Ovu ligu cine posbnom sva ta zakucavanja, trojke iz velike daljine, oley oopovi, ta neka atmosfera za vreme play-off-a, All-star weekend i jos mnogo toga.
moja malenkost: Mnoge zanima i da li trenirate, ili ste mozda trenirali neki sport?
Lazicy: Naravno, bavim se sportom, treniram fudbal u jednom nizerazrednom klubu. Iskreno ne znam bas da igram kosarku, ali me to ne sprecava da je volim.
moja malenkost: Koliko vam vremena oduzima vodjenje foruma? Imate li vremena i za nesto drugo? I, sta je to drugo...?
Lazicy: Forum oduzima dosta vremena, ali nikad ne bi zapostavio privatni zivot, ipak je to prvo o cemu vodim racuna. Treba se posvetiti porodici, prijateljima, devojkama i svemu sto volite, a internet i ostale virtualne stvarni ostaviti po strani. Ipak je sve ovo samo jedan veliki hobi.
moja malenkost: Sta smatrate svojim najvecim uspehom u dosadasnjem zivotu i da li biste nesto promenili u vasem odrastanju?
Lazicy: Uspeh je sigurno koncert koji sam svirao pred punom Sinagogom u Novom Sadu. Inace zavrsio sam srednju muzicku skolu i sviram klavir. A sto se tice mog detinjstva, odrastao sam u skromnoj porodici, imao sam sve sto mi je bilo neophodno, ne bi tu nista menjao.
moja malenkost: I za kraj - plavuse, brinete, crnke ili nesto cetvrto?
Lazicy: Crnke, lepse su.
moja malenkost: Pa, gospodine Lazicy, hvala vam jos jednom na izdvojenom vremenu. Zelim vam puno zdravlja pre svega, a onda i uspeha, kako na privatnom, tako i na poslovnom planu...
Lazicy: Hvala, drago mi je sto sam odgovorio na ova pitanja, nadam se da cemo saradjivati i dalje.
moja malenkost: Gospodo (i dame, ako ih ima), bio je to prvi i istorijski NBA Serbia intervju sa Milanom Lazicem Lazicy-jem. Nadam se da ste saznali sve, ili barem vecinu, stvari koje su vas zanimale u vezi ovog zanimljivog coveka. Hvala svima koji su predlozima pomogli u sastavljanju ovih pitanja, kao i onima koji ce ih citati. Veliki sportski pozdrav i vidimo se nekom drugom prilikom.

Komentari su pozeljni..
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

Re: NBA Serbia intervju #1 - Milan Lazic aka Lazicy

on Mon Nov 02 2009, 17:55
Hahaha intervju je strava. Moram da pohvalim Dzombu,postavio se kao pravi profesionalac Wink

btw: Lazicy nisam imao pojma da sviras klavir Very Happy
Strax
Sacramento Kings

on Mon Nov 02 2009, 17:56
Odlicno!Na kraju je odlicno ispalo! Fan
Smile
Kole
Miami Heat

on Mon Nov 02 2009, 17:59
Shocked
Ne verujem svojim ocima ovo je nesto FENOMENALNO!!!
Bio sam skeptican ali veliki respekt prvo za Dzombu a zatim za Lazicy-ja.
Bravo momci!!!
Шек
Oklahoma City Thunder

on Mon Nov 02 2009, 18:03
значи врх...
skrba
New York Knicks

on Mon Nov 02 2009, 18:06
Shaq wrote:значи врх...
Strax
Sacramento Kings

on Mon Nov 02 2009, 18:08
a jel će ići na portal intervju?
Шек
Oklahoma City Thunder

on Mon Nov 02 2009, 18:13
Чак сам и ја у интервјуу...хвала... Very Happy
Kole
Miami Heat

on Mon Nov 02 2009, 18:14
Shaq wrote:Чак сам и ја у интервјуу...хвала... Very Happy
To sam zaboravio, hvala sto sam pomenut.
Che
San Antonio Spurs

on Mon Nov 02 2009, 18:42
po mom skromnom misljenju, ovo je dobro ispalo... bilo bi mozda jos i bolje da je lazicy malo "kitio" odgovore, narocito ove o forumu, ali na moje iznenadjenje, on je tu odgovarao sasvim precizno, kratko i jasno, sto je doprinelo ozbiljnosti samog intervjua...
takodje moram da napomenem da je lazicy na pitanja odgovorio tako brzo, da ja nisam mogao da verujem. ja sam cenio da ce on malo da razmislja i odgovori mi uvece|nocas, ili cak mozda sutra.. ne, on je covek lepo dao odgovore za 15 minuta.. malo sam se bunio da mi je neka pitanja preskocio, i tek tada je otkrio ovo da svira klavir i jos neke stvari Very Happy
trudio sam se da postavim neka vasa normalnija pitanja iz onih predloga, kao sto je ovo o crnkama, pa ovo o NBA uopste, pa da li trenira nesto itd. izvinjavam se ako sam necija preskocio...
i jos jedna vazna stvar koju sam saznao je da je strax ustvari idejni tvorac sajta i njegov pravi osnivac, a da je lazicy neki levi lik... Laughing
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Mon Nov 02 2009, 18:43
Lepo odradjeno, svaka cast momci! Smile
Zola
San Antonio Spurs

on Mon Nov 02 2009, 18:46
Odlicno je ispalo, Strax je dao ideju, jer se onaj sajt o NBA sto je vodio Dragan, raspao i kao nema ni jedan normalan sajt o NBA u Srbiji tralala i tako je sve pocelo. Ja sam napravio, napisao pravila, potpisao ugovor, otvorio neke teme, napravio skin, otvorio neke diskusije... Strax je sve timove, igrace, diskusije... Obojica smo podjednako zasluzni za stvaranje foruma.
Mr.Big Shot
Detroit Pistons

on Mon Nov 02 2009, 18:49
A znaci ja za ideju Very Happy
Che
San Antonio Spurs

on Mon Nov 02 2009, 18:50
Lazicy wrote:Odlicno je ispalo, Strax je dao ideju, jer se onaj sajt o NBA sto je vodio Dragan, raspao i kao nema ni jedan normalan sajt o NBA u Srbiji tralala i tako je sve pocelo. Ja sam napravio, napisao pravila, potpisao ugovor, otvorio neke teme, napravio skin, otvorio neke diskusije... Strax je sve timove, igrace, diskusije... Obojica smo podjednako zasluzni za stvaranje foruma.
sad se vadis, nisi tako rekao... Laughing
salu na stranu, bio si dobar sagovornik, mislim da ovo moze na portal, posto je vecina ljudi u polu rekla da im se svideo... sta kazes?
Zola
San Antonio Spurs

on Mon Nov 02 2009, 18:50
Mr.Big Shot wrote:A znaci ja za ideju Very Happy

Ne razumem :S
Strax
Sacramento Kings

on Mon Nov 02 2009, 18:51
Pa dobro,al ja nemam pojma kako se pravi forum...tako da nema Lazicya,nebi bilo svega ovoga...
a i Lazicy je razmišljao o toj ideji pre nego što sam mu ja rekao....
stefan23
Detroit Pistons

on Mon Nov 02 2009, 20:52
mnogo dobro odrajdeno, samo moje misljenje je da se bolje stavlja covekovo ime i prezime ovo gospodine lazicy mi izgleda bzvz, ali kako dzomba ti odlucis.

Ne brate, pre svega moja ideja , ajd da kazem zajednicka.
Mr.Big Shot
Detroit Pistons

on Mon Nov 02 2009, 21:28
Lazicy wrote:

Ne razumem :S
Pa Strax je bio na mom i Stefanovom forumu i odatle je pokupio ideju da napravite novi. Zato sam to rekao Wink
Zola
San Antonio Spurs

on Mon Nov 02 2009, 21:29
Skontao sam smisao, nego ne razumem recenicu.
Mr.Big Shot
Detroit Pistons

on Mon Nov 02 2009, 21:31
Lazicy wrote:Odlicno je ispalo, Strax je dao ideju, jer se onaj sajt o NBA sto je vodio Dragan, raspao i kao nema ni jedan normalan sajt o NBA u Srbiji tralala i tako je sve pocelo. Ja sam napravio, napisao pravila, potpisao ugovor, otvorio neke teme, napravio skin, otvorio neke diskusije... Strax je sve timove, igrace, diskusije... Obojica smo podjednako zasluzni za stvaranje foruma.

Konkretno je odgovor bio na ovu recenicu Wink
Ћира
Portland Trail Blazers

on Mon Nov 02 2009, 22:18
Sjajno Fan

Lazicu sto ne rece da sviras klavir, bas nam fali klavijaturista Laughing
Zola
San Antonio Spurs