Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 37 of 40]

901 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Aug 22 2011, 00:05

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
1.8 kvota da Srbija ne uzima prvo mesto u grupi B.. U Meridianu..
Jaz, ovo je drugi put.. Ne propusti da uzmes pare.. kafa

View user profile http://www.nhl-serbia.com

902 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Aug 22 2011, 00:09

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Razmislicu, jer mi Francuzi nisu jasni. Hmm
Al ja dajem 4000 max., ne ko ti, Divljaku.

View user profile

903 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Aug 22 2011, 12:03

wlacky

All-Star
All-Star
Nadam se da necete puno puci jer se sa nasima nikad ne zna kafa

View user profile

904 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Aug 22 2011, 13:49

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Keselj povredjen Facepalm

View user profile

905 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Aug 22 2011, 13:56

wlacky

All-Star
All-Star
West wrote:Keselj povredjen Facepalm
Facepalm

E sad smo se stvarno zajebali walldzomba

Ali videcemo da li je prelom, ako nije, bice dobro...ali ako jeste... Krstenje Boze pomozi

View user profile

906 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Aug 22 2011, 14:02

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Valjda ce moci da igra sa maskom.

View user profile

907 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Aug 22 2011, 14:55

wlacky

All-Star
All-Star
Nemanja Granger wrote:Valjda ce moci da igra sa maskom.

Srpski Rip Hamilton XD Ma valjda ce..

View user profile

908 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Aug 22 2011, 14:59

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Dzomba wrote:1.8 kvota da Srbija ne uzima prvo mesto u grupi B.. U Meridianu..
Kvota za ne propustiti kafa

View user profile Online

909 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Aug 22 2011, 15:25

nemanjako

Sixth man
Sixth man
To je to samo fali i Teo , Savanovic da se povrede pa pozovem drugara iz kraja jebem ti srecu nikakvu. Svi dolaze sa najjacim ekipama i igracima a mi ono sto negujemo zadnjih par godina sada da propadne kada je najpotrebnije

View user profile

910 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Aug 22 2011, 17:25

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
SymphonyX wrote:
Dzomba wrote:1.8 kvota da Srbija ne uzima prvo mesto u grupi B.. U Meridianu..
Kvota za ne propustiti kafa
Da kazem jos, pa da odaberete..
Imaju onu ponudu, tu su pristojne kvotice, ali tu su vise dati uspesi koje ce neka ekipa postici, a ne neuspesi.. Laughing
Ja sam gledao te kvote, i rekao liku da mi kuca tramo i trazi od njih slobodnu igru, pa da vidimo koje ce kvote da mi daju.. Ispali su OK ovi, recimo za 1.8 kvotu na specijal u listi su mi dali 1.8 kvotu da se to isto nece dogoditi.. Tako recimo imamo:

Srbija osvaja 1. mesto u grupi B: kvota 1,8 u listi
Srbija ne osvaja 1. mesto u grupi B (tj. 2.-6. mesto): kvota 1,8 slobodna igra

Srbija osvaja 1. ili 2. mesto u grupi B: kvota 1,15 u listi
Srbija ne osvaja 1. ili 2. mesto u grupi B (tj. 3.-6. mesto): kvota 3,5 slobodna igra

Srbija igra u polufinalu: kvota 1,8 u listi
Srbija ne igra u polufinalu (tj. ispada pre polufinala): kvota 1,8 slobodna igra

Ja sam mislio da odigram ovu 3.5, ali na kraju sam se ipak odlucio za sigurniju varijantu..
Al mislim da ce i ona doci..

911 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Aug 22 2011, 17:27

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ako mi stigne kredit do kraja meseca uplacujem na ovo 1.8 sto si rekao prvo, ako ne nista.

View user profile

912 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Aug 22 2011, 20:07

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Znaci otpadaju Velickovic, Keselj i Milosavljevic Sad

View user profile

913 Re: Reprezentacija Srbije on Tue Aug 23 2011, 00:45

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Jasmine, pasce ti kvota.. XD
Ne stvarno, mislim da cemo mi biti super ako i prodjemo grupu.. Sa Italijanima ima da nas pokradu sudije, slicno ce biti i sa Nemcima, Francuzi ce i ovako da nas dobiju..
Bogami, kako stvari stoje, ako Izrael dobijemo.. Ekstra..
A bice tesko i protiv njih.

914 Re: Reprezentacija Srbije on Tue Aug 23 2011, 00:49

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
A samo prvih 6 ide na OI,tacnije finalisti direktno,ostala 4 u dodatne kvalifikacije.Bice tesko,ali nadam se da ce bar taj cilj ispuniti.

View user profile Online

915 Re: Reprezentacija Srbije on Tue Aug 23 2011, 00:52

-the lood-

NBA Superstar
NBA Superstar
Kakav je to debilizam Neke solidne ekipe iz Evrope neće doći na OI, jer mora Nova Gvineja nastupati na ...

View user profile

916 Re: Reprezentacija Srbije on Tue Aug 23 2011, 01:29

dikembe

Bench warmer
Bench warmer
Cestitke studentima na odbranjenom zlatu.

Sto se tice Keselja-ne znam sto ne bi mogao da igra sa maskom,ali i da je zdrav on ne bi bio siguran putnik za Litvaniju.Ici ce ili on ili tripkovic ili milosavljevic.

View user profile

917 Re: Reprezentacija Srbije on Tue Aug 23 2011, 02:35

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Dzomba wrote:Jasmine, pasce ti kvota.. XD
Ne stvarno, mislim da cemo mi biti super ako i prodjemo grupu.. Sa Italijanima ima da nas pokradu sudije, slicno ce biti i sa Nemcima, Francuzi ce i ovako da nas dobiju..
Bogami, kako stvari stoje, ako Izrael dobijemo.. Ekstra..
A bice tesko i protiv njih.

Videcu za dva-tri dana. kafa

View user profile

918 Re: Reprezentacija Srbije on Tue Aug 23 2011, 16:30

wlacky

All-Star
All-Star
Sad sam cuo na vestima..Novica definitivno nece ici na SP Sad

View user profile

919 Re: Reprezentacija Srbije on Tue Aug 23 2011, 23:34

Strax

Administrator
Administrator
Za Novicu sam i očekivao, ali šteta zbog Kešelja. Svaka povreda u ovakvim trenucima predstavlja hendikep, ali, šta da se radi... šansa za neko novo ime da eksplodira na ovom Evropskom. Rezultati pripremnih utakmica nisu obećavajući, ali me isto tako ni ne dotiču mnogo, jer znam kakav je Duda lisac i sa kakvom namerom je vodio sve ove utakmice i protiv Hrvata, Britanaca, Francuza. Ništa se još ne otkriva, tek u Litvaniji shvatamo na čemu smo.

View user profile Online

920 Re: Reprezentacija Srbije on Wed Aug 24 2011, 07:41

wlacky

All-Star
All-Star
Strax wrote:Za Novicu sam i očekivao, ali šteta zbog Kešelja. Svaka povreda u ovakvim trenucima predstavlja hendikep, ali, šta da se radi... šansa za neko novo ime da eksplodira na ovom Evropskom. Rezultati pripremnih utakmica nisu obećavajući, ali me isto tako ni ne dotiču mnogo, jer znam kakav je Duda lisac i sa kakvom namerom je vodio sve ove utakmice i protiv Hrvata, Britanaca, Francuza. Ništa se još ne otkriva, tek u Litvaniji shvatamo na čemu smo.

Kada je Duda u pitanju, uvek je bilo tako.Mozda i ne treba da budemo toliki pesimisti-ko zna.U sustini ce se sve iskristalisati na prevenstvu..Kada su u pitanju protivnici:

Francuzi: puno zavisi od njihove igre, ali ako se oni pokarabase a nama krene sut, na konju smo.To je velika verovatnoca da se desi.Italijani: Zajebani protivnici.Mozda nas malo sudije pokradu.Ali mozemo da zaustavimo njihov trio koliko god cudno zvucalo.Bellineli je tu najbezopasniji.Gallinari ima svoje dobre i lose trenutke dok od Barnjanija ocekujem da bude najkonstantniji i da nam j**e sve po spisku.No, imamo mi svoje adute.Narocito u clutch situacijama.

Sve u svemu, situacija u kojoj se trenutno nalazimo ne obecava, ali jos uvek imam onaj mali tracak nade koji govori da cemo iznenaditi. Smile
Srbija!

View user profile

921 Re: Reprezentacija Srbije on Wed Aug 24 2011, 08:23

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ja se plasim da nas Barnjani ne unakazi. I Belinelija i Galinarija cemo moci da sacuvamo jer imamo dobre odbrambene igrace na tim pozicijama. A sta cemo kada Perovic ili Marjanovic dodju na red da cuvaju Barnjanija? Njih dvojica ne mogu da pokriju reket i da jure Barnjanija na trojci. Ja se toga plasim najvise protiv zabara.

ON: Kaspi ne igra za Izrael. Povreda kolena.

View user profile

922 Re: Reprezentacija Srbije on Wed Aug 24 2011, 09:03

Strax

Administrator
Administrator
Naći će već Duda leka za Italijane. Oni su, očigledno, šuterski nastrojena ekipa, to im je glavni adut i to će koristiti bez obzira na okolnosti. Može da se desi da ih protiv nas krene, ali ako 3 igrača uspeju da pobede naših 12, onda stvarno. Barnjani može da nam stavi 20+, Gallinari ili Belineli takođe, ali ostatak njihove ekipe je prosečan.

View user profile Online

923 Re: Reprezentacija Srbije on Wed Aug 24 2011, 09:17

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ja se najvise plasim Nemaca. Oni nas dobijaju i bez Dirka, Jagla kad poludi nema ko da ga cuva. Francuzi mogu da nas dobiju na snagu, a Italijani (bicu slobodan to da kazem) iskljucivo na sudjenje, jer Duda moze njih da zatvori bez vecih problema (kad je mogao Spance i Turke). Grupu prolazimo, to se ne dovodi u pitanje, pa posle toga da izbegnemo domacine i Spance.

View user profile

924 Re: Reprezentacija Srbije on Wed Aug 24 2011, 09:26

Strax

Administrator
Administrator
Sa Nemcima se uvek igraju tvrdi mečevi i po tradiciji nam kao protivnik ne leže. Na SP-u smo izgubili jer smo imali pravo na to (I Tepić je pored toga zajebao stvari) i bez obzira što su sada jači još za Dirka, nadam se da će Duda naći rešenje za njih. Biće to jedan dosta težak meč, može da se desi da nas pobede, kao što može gotovo svaki protivnik u grupi.
Opet kažem, Francuzi će nagaziti na minu po ko zna koji put, kao što je to bio slučaj godinama ranije i na SP-u u Turskoj, oni ne znaju da igraju važne mečeve. Kao i kod Nemaca, i Francuzi mogu da nas dobiju ako se napale i što Jaz reče, i na snagu, ali više se plašim Švaba nego njih. Francuzi će izgubiti od Izraela, provereno. Italijani me ne plaše skoro pa nikako... kvalitetniji smo mi tim od njih, bez sumnje.
Eto, koliko god nam protivnici u grupi delovali jako, mogu slobodno da nas stavim na poziciju favorita.

View user profile Online

925 Re: Reprezentacija Srbije on Wed Aug 24 2011, 09:49

wlacky

All-Star
All-Star
Od Dirka mozemo ocekivati 30+. kafa

Uglavnom se slazem sa Straxom.Samo da ne delujemo konfuzno kao u nekim trenucima u pripremnom periodu i sve ce valjda doci na svoje.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 37 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next