Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 7]

51 Re: Tracy McGrady on Sun Feb 21 2010, 22:09

Ћира

NBA Superstar
NBA Superstar
Ima 29 godina, moze se reci da je dosao na pola karijere, daleko od toga da je gotovo, znas kako se kaze, nakon velike nesrece dolazi sreca u istim razmerama, tako da T-Mec....ide na prsten Wink

View user profile

52 Re: Tracy McGrady on Sun Feb 21 2010, 22:18

O-Magic

Sixth man
Sixth man
Da, ide do prstena ali ako tu ekipu vodi neko drugi, i ako on bude samo supporting cast. Njegovo telo je poprilicno istroseno i jos jedna malo veca povreda i on je gotov. A da ne spominjem njegov nacin igranja, sto on vise trosi lopte i sto ima vise poena po mecu, to njegov tim ima losiji skor...New York je u momentu njegovog dolaska imao skor 19-34, znaci oko 35 posto pobeda, a videcemo da ce na kraju sezone biti na vise-manje istom odnosu pobeda i poraza, iako bih licno voleo da to ne bude tako. Smile

View user profile

53 Re: Tracy McGrady on Sun Feb 21 2010, 22:20

Zola

Chairman
Chairman
O-Magic wrote:Bas mi je drago da se vratio i da igra kako igra, ali realno, njegovo vreme je proslo i videlo se da je najveci domet tima u kom je on lider, nista vise od prve runde playoffa.

Kakvi bre.. Trejsi ima jos bre da hara NBA-om. Zeljan je on igre i ima to u sebi. Dogodine kad mu dodju Lebron i Bosh osvajaju Very Happy

Ћира wrote:Ima 29 godina, moze se reci da je dosao na pola karijere, daleko od toga da je gotovo, znas kako se kaze, nakon velike nesrece dolazi sreca u istim razmerama, tako da T-Mec....ide na prsten Wink

Upavo tako, znaci Lebron, Bosh + ruki. Ne znam, smak sveta Very Happy

View user profile http://www.nba-serbia.net

54 Re: Tracy McGrady on Sun Feb 21 2010, 22:31

O-Magic

Sixth man
Sixth man
On nikada nije ni harao ligom, nazalost. Bio je najbolji strelac lige, ali je igrao za tim koji je imao skor 21-61 dok je on postizao 30 poena po utakmici. Sta je uradio sa Houstonom? Od svih ovih sezona, koliko puta su izasli iz prve runde playoffa?

View user profile

55 Re: Tracy McGrady on Sun Feb 21 2010, 22:45

Ћира

NBA Superstar
NBA Superstar
Zasto to svaljujes na njega, mislis da bi bili ista bolji bez njega u timu? apsurdno...

View user profile

56 Re: Tracy McGrady on Sun Feb 21 2010, 22:48

O-Magic

Sixth man
Sixth man
Naravno da se treba svaliti na njega, pa on je bio lider te ekipe, trosio je najvise lopti, gubio najvise lopti, a na koga cu drugoga?

View user profile

57 Re: Tracy McGrady on Sun Feb 21 2010, 22:50

O-Magic

Sixth man
Sixth man
I definitivno T-Macov najgluplji komentar u karijeri je onaj posle 4. utakmice serije Orlando-Detroit, kad je Orlando poveo 3-1 u seriji i mrtav ladan rekao da je serija gotova i da sada razmislja o narednom protivniku...Na kraju je Orlando tu seriju izgubio 4-3, a Pistonse je dodatno motivisala ta njegova izjava.

View user profile

58 Re: Tracy McGrady on Sun Feb 21 2010, 22:59

Sugar

Administrator
Administrator
prosle godine je sa hjustonom lagano mogao da sjebe lejkerse ali su se povredili i on i ming.

pored onih pacijenata u orladnu u to vreme naravno da ce on da trosi najvise lopti. nema veze sto orlando nije harao ligom, trejsi jeste.

59 Re: Tracy McGrady on Sun Feb 21 2010, 23:04

O-Magic

Sixth man
Sixth man
Pa imao je on mnogo prilika da sa Mingom nesto uradi, nije bas da nisu nikada bili zdravi u playoffu...Prosto, nije on taj kalibar igraca, atraktivan jeste za fanove, ali to je sve.

View user profile

60 Re: Tracy McGrady on Sun Feb 21 2010, 23:07

Sugar

Administrator
Administrator
ja ipak mislim da on nikad nije imao pravi tim iza sebe. on i ming nikad nisu bili pravi tandem.

61 Re: Tracy McGrady on Mon Feb 22 2010, 10:08

kb8

NBA Player
NBA Player
A jes mi drago zbog T-Maca Yey

Stvarno bi volio da ga zdravlje sad posluzi i da Knicksi uspiju ovo ljeto dovest nekog pravog FA (T-Mac je izjavio da je spreman na paycut samo da ostane i da se dovede neko vrijedan spomena) pa da onda vidimo malo i showtimea u Gardenu...

View user profile

62 Re: Tracy McGrady on Thu Apr 29 2010, 12:58

Sugar

Administrator
Administrator
nije lud lik uopste kafa

63 Re: Tracy McGrady on Thu Apr 29 2010, 13:39

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
To su bila vremena i kupovina magazina o kosarci sa naslovom T-Mac VS Kobe.Jos cuvam taj broj, sad' cu da ga nadjem.Sada je daleko od onog starog ali uvek cemo ga pamtiti kao Magicnog.

View user profile

64 Re: Tracy McGrady on Thu Apr 29 2010, 14:04

Strax

Administrator
Administrator
Ja se njega nažalost iz doba u Orlandu ne sećam puno, niti sam ga gledao u tom dresu (samo posle iz igrica)... Very Happy ali, to je bio njegov vrhunac... i ako ćemo o atraktivnosti i statsima... sada kad gledam ovaj video, mnogo me podseća na Pennya Hardawaya...istina, imaju dosta sličan stil igre, a i tu su negde i u građi, licu... i obojica su idoli mnogim dečacima (penny tada, Tmac pre 3, 4 godine) a nisu ni bili MVP kandidati...

View user profile

65 Re: Tracy McGrady on Thu Apr 29 2010, 14:30

kb8

NBA Player
NBA Player
Strax wrote:Ja se njega nažalost iz doba u Orlandu ne sećam puno, niti sam ga gledao u tom dresu (samo posle iz igrica)...

Onda svakako pribavi pokoju tekmu i pogledaj jer to je must c totalni... S kojom lakocom je taj co'ek nosio Orlando u to vrijeme... Oooohhweeee... Mi sad kazemo da Wade nema s kim igrat, sta onda rec za T-Maca iz tog vremena... Najbolji suigraci su mu bili Pat Garrity, Darrell Armstrong i nekolicina najvatrenijih navijaca... Mislim je'ote... Nije ni cudo sto mu je zdravlje oslo u q kad je teglio za njih 5oricu...

View user profile

66 Re: Tracy McGrady on Fri Apr 30 2010, 00:11

starx odgledaj all star weekend 2002 . Videt ces sta je radio ljudina.

View user profile

67 Re: Tracy McGrady on Wed Aug 18 2010, 23:35

T-Mac potpisao za Detroit Pistonse i nosiće stari broj 1.Iskreno sam navijao da ode u Bulse,ali šta ćeš.Želim mu sreću i da osvoji prsten.

View user profile

68 Re: Tracy McGrady on Wed Aug 18 2010, 23:37

sa njima ce sigurno osvojit hehehehe Very Happy

View user profile

69 Re: Tracy McGrady on Wed Aug 18 2010, 23:39

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
TheAnswer1994 wrote:T-Mac potpisao za Detroit Pistonse i nosiće stari broj 1.Iskreno sam navijao da ode u Bulse,ali šta ćeš.Želim mu sreću i da osvoji prsten.
E ova ti je šampionska Winner

View user profile

70 Re: Tracy McGrady on Wed Aug 18 2010, 23:47

Zola

Chairman
Chairman
TheAnswer1994 wrote:T-Mac potpisao za Detroit Pistonse i nosiće stari broj 1.Iskreno sam navijao da ode u Bulse,ali šta ćeš.Želim mu sreću i da osvoji prsten.

Ako osvoji Bigi ce da se ulogoje na forum preko digitrona. XD

71 Re: Tracy McGrady on Wed Aug 18 2010, 23:57

-the lood-

NBA Superstar
NBA Superstar
Lazicy wrote:

Ako osvoji Bigi ce da se ulogoje na forum preko digitrona. XD

hahhahahahaha Laughing Laughing Laughing

View user profile

72 Re: Tracy McGrady on Sat Aug 21 2010, 20:57

[/quote] E ova ti je šampionska Winner [/quote]

Nisam mislio prsten za Detroitom nego da ga osvoji do kraja karijere.Uostalom nisam rekao da će osvojiti nego da se nadam.

View user profile

73 Re: Tracy McGrady on Sat Aug 21 2010, 22:09

kolly 8

All-Star
All-Star
pa sta si kole ti naso srati vise su TMAC i AI zasluzili nego ta small-three iz miami..oni su barem izginuli noseci tim na svojim ledjima a ne ko ova trojica sto su dosla samo zbog para i prstena koji definitivno vidjeti nece !!!!!!!

View user profile

74 Re: Tracy McGrady on Sat Aug 21 2010, 22:17

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Kolly ne gine ti ban.Prvo što ti je sig umobolan, drugo već treći put me prozivaš bez razloga.Gotivim ja T-Meka ali 'ajde mi reci kako će on uzeti prsten?Koja trojica?Wade?Zbog para, James zbog para, Bosh?Opservacije su ti nikakve i totalno si nezreo.Iskuliraj malo.
Edit:
Pogledaj post iznad tvog kako je slično tvom mišljenje mnogo lepše izrečeno.

View user profile

75 Re: Tracy McGrady on Sat Aug 21 2010, 23:46

airvucko

All-Star
All-Star
Ja mislim da T-Mac moze jos da izvuce koju sezonu...al sad videcemo...mozda je opet bolje sto je otisao u Detroit nego u Cikago ili kliperse...

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next