Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 7]

76 Re: Tracy McGrady on Mon Nov 22 2010, 23:20

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
slucajno se setih ovoga malopre:

Respekt!

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

77 Re: Tracy McGrady on Wed Nov 24 2010, 12:11

The Dream

Sixth man
Sixth man
http://www.youtube.com/watch?v=g6VIMXcIaM4&feature=channel
Ko kaze da je T-Mac suvise star?! Very Happy

View user profile

78 Re: Tracy McGrady on Thu Jan 13 2011, 03:52

kolly 8

All-Star
All-Star
Tracy is taking over, 6 poena za redom +7 za grizzliese 2:50 do kraja Very Happy

View user profile

79 Re: Tracy McGrady on Tue Jan 18 2011, 02:05

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Sjajan klip i odlicna pesma Wink

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

80 Re: Tracy McGrady on Wed Jan 19 2011, 15:07

Odličan klip

View user profile

81 Re: Tracy McGrady on Sat Jan 29 2011, 02:39

The Dream

Sixth man
Sixth man
Kakva banancina nad Lebronom, zverski od table

View user profile

82 Re: Tracy McGrady on Sat Jan 29 2011, 03:09

-the lood-

NBA Superstar
NBA Superstar
Ima već 10 asistencija i još četvrtinu i po do kraja utakmice.

View user profile

83 Re: Tracy McGrady on Sun Jan 30 2011, 04:07

poceo je dobro da igra najzad.....skoro svaku tekmu je blizu tripl dabla

View user profile

84 Re: Tracy McGrady on Sun Jan 30 2011, 13:26

johnny24

NBA Superstar
NBA Superstar
Durantula T-mac Rose wrote:poceo je dobro da igra najzad.....skoro svaku tekmu je blizu tripl dabla

To je nas stari T-Mac.. Zamalo Very Happy

View user profile

85 Re: Tracy McGrady on Thu May 19 2011, 01:21

dikembe

Bench warmer
Bench warmer
T mac-meni nekada najomiljeniji igrac. Steta sto su ga povrede sputale.

View user profile

86 Re: Tracy McGrady on Thu May 19 2011, 03:50

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
dikembe wrote:T mac-meni nekada najomiljeniji igrac. Steta sto su ga povrede sputale.

Bas steta. Ne smem ni da pomislim sta bi on sve postigao.

View user profile

87 Re: Tracy McGrady on Tue May 31 2011, 00:53

T-MAC3

Bench warmer
Bench warmer
moj omiljeni,evo ga...Zaista steta za t-maca,lik je imao po meni najbolji skok sut,to jest najvise se odvoji od zemlje prilikom skok suta...Jos se secam one veceri protiv Spusa i kada t-mac stupa na scenu

View user profile

88 Re: Tracy McGrady on Tue May 31 2011, 17:23

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
sta li ce biti sa ovim covekom sledecih godina?? jako me zanima, obozavam Tracya sigurno top5 omiljenih igraca, eh sta je on nekada radio majko moja Respekt!

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

89 Re: Tracy McGrady on Tue May 31 2011, 17:25

T-MAC3

Bench warmer
Bench warmer
D-Wade 3 wrote:sta li ce biti sa ovim covekom sledecih godina?? jako me zanima, obozavam Tracya sigurno top5 omiljenih igraca, eh sta je on nekada radio majko moja

nista jedno je sigurno da nece biti ni priblizno blizu igraca kakav je bio... Nema sta lik je propao,ako uspe da ode u neki jaci klub i da osvoji prsten bice dobro ako ne ode ove sezone u jaci klub bolje neka zavrsava karijeu jer mi je mucno da ga gledam onakvog

View user profile

90 Re: Tracy McGrady on Tue May 31 2011, 17:28

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
imao je nekoliko dobrih utakmica u pistonsima, ja koliko sam stigao da gledam na poziciji pleja je sasvim sasvim solidno igrao za njegove mogucnosti(sada). mozda ako ostane zdrav i recimo dodje do lockouta ove sezone, mozda bi i mogao da se vrati bar do nekih 15 do 20 poena po utakmici sto ja mislim da je potpuno izvodljivo, ali stvarno ne znam koliko ja stvarno verujem u ovo sto sam napisao....

91 Re: Tracy McGrady on Tue May 31 2011, 17:34

T-MAC3

Bench warmer
Bench warmer
D-Wade 3 wrote:imao je nekoliko dobrih utakmica u pistonsima, ja koliko sam stigao da gledam na poziciji pleja je sasvim sasvim solidno igrao za njegove mogucnosti(sada). mozda ako ostane zdrav i recimo dodje do lockouta ove sezone, mozda bi i mogao da se vrati bar do nekih 15 do 20 poena po utakmici sto ja mislim da je potpuno izvodljivo, ali stvarno ne znam koliko ja stvarno verujem u ovo sto sam napisao....

ja u ovo nista ne verujem i zaista gotivim t-maca ali msm da je on sa kosarkom zavrsio,a da ne pricam o ovih 15-20 poena daleko je on od toga...ako uspe da ode u neki klub samo da sedi na klupu i da osvoji naslov bice u redu...Lik je zaista propao, o igranje odbrane da ne pricam,truba od igraca

View user profile

92 Re: Tracy McGrady on Tue May 31 2011, 19:49

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Kako tako mozes da kazes za omiljenog igraca? Mogao si i majku da mu opsujes u prethodnom postu. Razumem da nije vise kao sto je bio, ali... Pretera ga. Znam da si iskren ali kako ga ocrni... Moze on da pruzi jos. Naravno, sa klupe.

View user profile

93 Re: Tracy McGrady on Tue May 31 2011, 20:39

T-MAC3

Bench warmer
Bench warmer
Nemanja Granger wrote:Kako tako mozes da kazes za omiljenog igraca? Mogao si i majku da mu opsujes u prethodnom postu. Razumem da nije vise kao sto je bio, ali... Pretera ga. Znam da si iskren ali kako ga ocrni... Moze on da pruzi jos. Naravno, sa klupe.

ma brate ja sam realan i nisam od onih kada igrac propadne traze nove idole...ali da imati 15-20 poena to sigurno nece

View user profile

94 Re: Tracy McGrady on Sun Jul 17 2011, 15:46

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
T-Mac Tweets Photoshopped Pic of Himself in Lakers Jersey

Yes or No http://twitpic.com/5qorsu

mnogo mi je gotivan igrac i lepo mu stoji dres, al nisam bas siguran da nam treba jos jedan veteran iovako smo overloaded sa 30+ godisnjacima kafa al kako shanon igra ovaj ne moze gore od njega to je sigurno Laughing

95 Re: Tracy McGrady on Sat Sep 10 2011, 10:09

maminho

Sixth man
Sixth man
Žalosno je da su takvu igračine totalne sjebale proklete ozljede Sad

View user profile

96 Re: Tracy McGrady on Sat Sep 10 2011, 10:12

Strax

Administrator
Administrator
Sjebale su njega i povrede, ali i lenjost. Imao je na svom repertoaru gotovo sve, i nije uspeo da materijalizuje kako je to mogao i trebao...

View user profile Online

97 Re: Tracy McGrady on Sat Sep 17 2011, 14:25

Knofler

Sixth man
Sixth man
Polako,Mekgrejdi je tek napunio 32 a imao je 8 poena i po 3.5 skoka i asistencije u prosloj sezoni i to sa klupe za nekih 18-22 min.Sigurno ne moze da igra kao u periodu 2000-05 kad je bio prvo ,,oruzje" NBA ali ako ode u neki relativno slabiji tim (Milvoki,Nju Dzersi,Feniks) moze do uloge startnog beka ili krila jer su ove ekipe deficitarne upravo na njegovoj poziciji.Licno mislim da bi mu najvise prijao prelazak u Sanse i da bi petorka Nes-Bruks-Mekgrejdi-Hil-Gortat uz Fraja,Kartera,Dadlija i Robina Lopeza na klupi imala sta da kaze i da bi pomrsila mnogima racune.

View user profile

98 Re: Tracy McGrady on Sat Sep 17 2011, 14:30

SN10

Moderator
Moderator
hil na cetvorci...? Very Happy...kako teoretski da se bori sa..garnetom,dankanom i ostalom kompanijom ?

View user profile Online

99 Re: Tracy McGrady on Sat Sep 17 2011, 14:34

McGrady bi trebao otići u klub u kojem može uzeti prsten. Šteta da takav igrač ne dobije prten. Al ne da ode u klub u kojem će sjedit i igrat kad je +30 za njegovu momčad, nego u klub u kojem će nešto i napravit.

View user profile

100 Re: Tracy McGrady on Sat Sep 17 2011, 14:37

SN10

Moderator
Moderator
kako god okrenes teoretski je nemoguce da on ode u sanse...nakon faila sa karterom sasvim sigurno nece niko u finiksu rizikovati sa dovodjenjem jos jednog...has been igraca na poziciji SG....pisao sam vise puta u temi finiksa o mogucim planovima za rebuilding ekipe..

View user profile Online

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next