Share
View previous topicGo downView next topic
Vuk91
Nemam omiljeni tim

Re: Jason Kidd

on Sat Mar 23 2013, 17:42
Po meni bi to iq mjerenje dobro bilo, da se za svakog igrača zna koliki mu je iq.
Sigurno bi se i po tome gledalo koliko su igrači dobri i ozbiljni...
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat Mar 23 2013, 18:20
Ne postoji nacin da izmjeris kosarkaski IQ,a da mozes opet nista ne znaci.Meni je kosarkaski IQ strasno zajeban,a opet se raspadam kao igrac kafa
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Sat Mar 23 2013, 19:02

Naravno da nisam mislio košarkaški IQ, makar bi i to bilo zanimljivo da igrače stave u par situacija na treningu i kakvo će odabrati riješenje za napad.
Više sam mislio na pravi IQ, i iz toga se može puno izvući...ali to bi bila totalna gluparija
Jaz
Los Angeles Clippers

on Thu Dec 12 2013, 01:40
4evaStK
Los Angeles Lakers
http://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Thu Dec 12 2013, 02:18
Stvarno pravi losu sliku o sebi, a i nisam siguran zasto je odma uzeo trenenrski posao, zar mu nije dosta para vise, koliko god da voli kosarku, mogao je uzeti par godina za sebe da prozivi, a ne ovako, pogotovo sto ovo ne lici na nista, i bruklin i dalje nema identitet kao ekipa.
I jos nesto sto me nervira jako, toliko ociju je na Kidu i svi pocinju da ga kritikuju zato sto ekipa lose igra, a zasto na primer niko ne hvali Jefa Hornaceka koji sa 3 puta gorom ekipom ima pozitivan skor na fenomenalnom zapadu.
Strax
Sacramento Kings

on Thu Dec 12 2013, 13:47
Ako iko može da postane vrhunski trener od aktivnih i do nedavno aktivnih igrača, onda cenim da je to Kid. Samo jbga, posao ni blizu lak kao što neki misle, trebaće mu neko vreme. Ovako vodi ekipu gde su glavni igrači bukvalno njegovi vršnjaci, ne može da bude bog zna kakav autoritet.
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic