Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 4]

76 Re: Jason Kidd on Sat Mar 23 2013, 17:42

Vuk91

All-Star
All-Star
Po meni bi to iq mjerenje dobro bilo, da se za svakog igrača zna koliki mu je iq.
Sigurno bi se i po tome gledalo koliko su igrači dobri i ozbiljni...

View user profile

77 Re: Jason Kidd on Sat Mar 23 2013, 18:20

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Ne postoji nacin da izmjeris kosarkaski IQ,a da mozes opet nista ne znaci.Meni je kosarkaski IQ strasno zajeban,a opet se raspadam kao igrac kafa

View user profile

78 Re: Jason Kidd on Sat Mar 23 2013, 19:02

Vuk91

All-Star
All-Star

Naravno da nisam mislio košarkaški IQ, makar bi i to bilo zanimljivo da igrače stave u par situacija na treningu i kakvo će odabrati riješenje za napad.
Više sam mislio na pravi IQ, i iz toga se može puno izvući...ali to bi bila totalna gluparija

View user profile

79 Re: Jason Kidd on Thu Dec 12 2013, 01:40

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
http://espn.go.com/new-york/nba/story/_/id/10112168/jason-kidd-brooklyn-nets-ranted-assistant-lawrence-frank-loss

Da on batali tu trenersku karijeru pre nego sto ga svi zamrze?

View user profile

80 Re: Jason Kidd on Thu Dec 12 2013, 02:18

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Stvarno pravi losu sliku o sebi, a i nisam siguran zasto je odma uzeo trenenrski posao, zar mu nije dosta para vise, koliko god da voli kosarku, mogao je uzeti par godina za sebe da prozivi, a ne ovako, pogotovo sto ovo ne lici na nista, i bruklin i dalje nema identitet kao ekipa.
I jos nesto sto me nervira jako, toliko ociju je na Kidu i svi pocinju da ga kritikuju zato sto ekipa lose igra, a zasto na primer niko ne hvali Jefa Hornaceka koji sa 3 puta gorom ekipom ima pozitivan skor na fenomenalnom zapadu.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

81 Re: Jason Kidd on Thu Dec 12 2013, 13:47

Strax

Administrator
Administrator
Ako iko može da postane vrhunski trener od aktivnih i do nedavno aktivnih igrača, onda cenim da je to Kid. Samo jbga, posao ni blizu lak kao što neki misle, trebaće mu neko vreme. Ovako vodi ekipu gde su glavni igrači bukvalno njegovi vršnjaci, ne može da bude bog zna kakav autoritet.

View user profile Online

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4