Go to page : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 14]

1 Derrick Rose on Thu Dec 03 2009, 09:55

Strax

Administrator
Administrator
Jedan od boljih (ako ne i najbolji) mladi igrač u NBA..ima tek 21 godinu, ali nažalost može se videti blagi pad u njegovoj igri za razliku od prošle rookie sezone...

Born: Oct 4, 1988
Height: 6-3 / 1.91
Weight: 190 lbs. / 86.2 kg.
College: Memphis
Years Pro: 1

View user profile Online

2 Re: Derrick Rose on Thu Dec 03 2009, 10:49

Zola

Chairman
Chairman
Nema temu?? Dobro je da se neko setio.. Odlican Alley Oop juce Smile
Inace rookie godine sasvim zasluzeno, odlican igrac. Mnogo znaci Bullsima.

View user profile http://www.nba-serbia.net

3 Re: Derrick Rose on Thu Dec 03 2009, 14:56

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Posustaje nesto ove godine,mada ima i dalje vremena da on napreduje i da se pokaze...

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

4 Re: Derrick Rose on Thu Dec 03 2009, 18:15

Sugar

Administrator
Administrator
A dobro ipak je proslu sezonu odigrao savrseno, bilo je za ocekivati mali pad u igri ove godine. Ali izgleda da se polako vraca na stari put. Smile

5 Re: Derrick Rose on Sat May 01 2010, 00:23

Strax

Administrator
Administrator
Nešto malo postova u njegovoj temi... dokazao je i da sa tek 21 godinom može da nosi ekipu do Play-offa... ne samo ove godine, još i prošle, u svojoj rookie sezoni! Tad su dobro namučili Kelte, a sada su pružili pristojan otpor Cavsima... nije bajno počeo sezonu, ali na kraju je svoj prosek dosta popravio...
inače, prednost mu je što je play, ali s tom visinom može da igra i za beka... fizički je jači od mnogih drugih playeva , a usput uz sjajan crossover i brzinu, može lako da probije... a sve to uz odličan odraz...

View user profile Online

6 Re: Derrick Rose on Sun May 23 2010, 12:46

Admiral50

Bench warmer
Bench warmer

1:44 wow Peskir

View user profile

7 Re: Derrick Rose on Sat Jul 24 2010, 11:15

Insanity

All-Star
All-Star
Rose ce biti jos bolji u kombinaciji sad sa Boozerom!!!

View user profile

8 Re: Derrick Rose on Sat Jul 24 2010, 11:46

Ћира

NBA Superstar
NBA Superstar
Ili ce biti sjajni ili ce biti promasaj sezone...

View user profile

9 Re: Derrick Rose on Sat Jul 24 2010, 11:48

Insanity

All-Star
All-Star
Ja verujem da ce biti sjajni...

View user profile

10 Re: Derrick Rose on Sat Jul 24 2010, 12:45

Sugar

Administrator
Administrator
ja verujem da nece kafa

11 Re: Derrick Rose on Sat Jul 24 2010, 16:39

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Kamo srece da se opameti pa da pocne da igra timski...

View user profile

12 Re: Derrick Rose on Sat Jul 24 2010, 18:10

Insanity

All-Star
All-Star
Opametice se on kada igra sa boljim saigracima, trebalo bi!!

View user profile

13 Re: Derrick Rose on Sun Oct 24 2010, 09:38

Zola

Chairman
Chairman

14 Re: Derrick Rose on Sun Oct 24 2010, 10:03

Liverpool FC

Sixth man
Sixth man
Rose je majstor o tome nema zbora.

View user profile

15 Re: Derrick Rose on Fri Nov 05 2010, 09:39

kb8

NBA Player
NBA Player
Kako ju je frajer zavario Respect

http://www.mediafire.com/?chnu8l7ia3ktscm

View user profile

16 Re: Derrick Rose on Fri Nov 05 2010, 13:03

Sugar

Administrator
Administrator
it's not fair to jump that high in this league Laughing Fan

17 Re: Derrick Rose on Mon Jan 03 2011, 17:00

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Rouz: Želim MVP titulu!

Prva zvezda Čikaga nije Karlos Buzer, već mladi Derik Rouz, koji je maksimalno iskoristio šansu, kada zbog povrede nije igrao novajlija iz Jute. Plejmejkeru Bulsa ne nedostaje ni samopuzdanja pa već posle skoro tek 30 NBA mečeva kaže da želi titulu najkorisnijeg igrača lige!

- Mislim da sam kandidat za MVP igrača. Dokle god pobeđujemo, znam da sam u rangu sa igračima koji su u ovoj trci. To je ono što i želim, pa zašto ne?

Navijači su već počeli da Rouza nagrađuju skandiranjem “MVP, MVP” na šta se ovaj ne buni...

- Volim to i kao što sam već rekao, nema smisla igrati ovu igru i ne truditi se da budeš najbolji. Ove godine želim da budem MVP.

Iskusni Buzer je brzo shvatio da je sada Rouz “gazda”...

- Ne vidim zašto on ne bi mogao biti MVP. Nosi ekipu svake večeri. Dodaje loptu, daje koševe, skače... Mislim da je on jedini igrač u ligi koji ima preko 24 koša i 8 asistencija po utakmici. Poseban je – rekao je Karlos.

View user profile

18 Re: Derrick Rose on Mon Jan 03 2011, 17:21

Koleman994 wrote:Rouz: Želim MVP titulu!

Prva zvezda Čikaga nije Karlos Buzer, već mladi Derik Rouz, koji je maksimalno iskoristio šansu, kada zbog povrede nije igrao novajlija iz Jute. Plejmejkeru Bulsa ne nedostaje ni samopuzdanja pa već posle skoro tek 30 NBA mečeva kaže da želi titulu najkorisnijeg igrača lige!

- Mislim da sam kandidat za MVP igrača. Dokle god pobeđujemo, znam da sam u rangu sa igračima koji su u ovoj trci. To je ono što i želim, pa zašto ne?

Navijači su već počeli da Rouza nagrađuju skandiranjem “MVP, MVP” na šta se ovaj ne buni...

- Volim to i kao što sam već rekao, nema smisla igrati ovu igru i ne truditi se da budeš najbolji. Ove godine želim da budem MVP.

Iskusni Buzer je brzo shvatio da je sada Rouz “gazda”...

- Ne vidim zašto on ne bi mogao biti MVP. Nosi ekipu svake večeri. Dodaje loptu, daje koševe, skače... Mislim da je on jedini igrač u ligi koji ima preko 24 koša i 8 asistencija po utakmici. Poseban je – rekao je Karlos.

Strax reaguj. Very Happy

View user profile

19 Re: Derrick Rose on Mon Jan 03 2011, 17:53

Strax

Administrator
Administrator
Hmmm, na šta tačno misliš? Very Happy

View user profile Online

20 Re: Derrick Rose on Sun Mar 20 2011, 14:25

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
wtffffff

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix Online

21 Re: Derrick Rose on Sun Mar 20 2011, 16:14

kolly 8

All-Star
All-Star
Boze dragi, da li je on normalan ? Shocked Cool

View user profile

22 Re: Derrick Rose on Wed Mar 23 2011, 21:07

Ljudi,vi nešto ne volite Rouza Slažem se da nije pravi plej,ali ne možete ga toliko kriviti s obzirom sa kakvim igračima je okružen.Svakako je trenutno najbolji igrač u NBA. D Rose 4 MVP

View user profile

23 Re: Derrick Rose on Wed Mar 23 2011, 21:14

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Danas je moj drug imao super izvalu:
''I sada u stilu D-Rosea. Ostalih 4 prave blok za mene jednog'' Very Happy

View user profile

24 Re: Derrick Rose on Sat Mar 26 2011, 18:05

Koleman wrote:Danas je moj drug imao super izvalu:
''I sada u stilu D-Rosea. Ostalih 4 prave blok za mene jednog''

taj fazon Very Happy

View user profile

25 Re: Derrick Rose on Mon Mar 28 2011, 18:15

Sugar

Administrator
Administrator
ne verujem kako je lik objasnio Very Happy
For Chicago Bulls’ Derrick Rose, winning alters all numbers

These are the numbers/facts without manipulation:

Through Saturday, Player X has averaged 22.1 points on .444 shooting with 4.8 rebounds, 7.1 assists and 1.5 steals. He has been his conference’s player of the week four times.

Player Y has averaged 24.9 points on .439 shooting with 4.2 rebounds, 7.9 assists and 1.0 steals. He has been his conference’s player of the week twice.

They are essentially the same player, in other words. Player X is more efficient and a better rebounder and thief, but Player Y scores one more basket per game. Yet Player X isn’t even considered the most valuable player on his own team. And Player Y is about to be named the most valuable player of the entire league.

Why Y?

Perception is not reality. Reality is reality. Player X (Russell Westbrook) isn’t viewed like Player Y (Derrick Rose) because winning alters all, even facts, even if one team is 53-19 and the other is 47-24. Exceed our expectations, and we’ll give you trophies you don’t deserve instead of admitting that our expectations were, um, wrong.

The Bulls’ offense is statistically mediocre; Rose is that offense’s best player. The Bulls’ defense is best in the league; Rose might be that defense’s least important piece. But throw all the ingredients together in the Winning Pot, make a stew with a flavor that surprises us and you, too, can taste like MVP.

Rose benefits from the greatness of his teammates, but Westbrook is harmed by the greatness of his more famous one (Kevin Durant). Would Westbrook be MVP if he simply had Chicago’s defense? Would he be a bigger scorer than Rose if he didn’t have to share with Durant? The only reason Rose scores 2.7 points more than Westbrook per game? He has taken 200 more shots.

They should just rename the MVP trophy The We Didn’t Expect To See Rose Sitting Atop LeBron In The Standings Award.

But basketball’s five are linked like fingers in a fist, and isolating performance is next to impossible, especially on defense. So intangibles get assigned to the winning instead of facts or data, and Rose has in his favor the Hey-I-Didn’t-Expect-The-Bulls-To-Be-Good metric that LeBron or Dwight Howard or Kobe or any of the Spurs or Mavs or Celtics can’t have. It is absurd that he will soon have as many MVPs as Shaquille O’Neal, but not as absurd as Steve Nash having twice as many as Shaq.

The Bulls aren’t exceeding expectations because Rose is a “leader” or “knows how to win” or is “clutch.” They are exceeding expectations because no team in the league strangles the opponent better on defense. You want to give the Bulls coach of the year for that? Cool. Defensive player of the year? Fine. But MVP for the league’s 20th-ranked offense? The one scoring less than Indiana, Toronto, Philadelphia, the Clippers and Sacramento?

Rose has been named the best player in his conference two weeks this season. Two. So, too, has LeMarcus Aldridge. How can you be the most valuable for the entire season when you were only the most valuable in your conference two weeks? Almost everywhere outside of sports and Visa commercials, “best” and “most valuable” are supposed to be synonyms. And try paying your Visa bill with a check that reads “priceless,” and see how that works for you.

None of this is meant as an indictment of Rose.

He’s just not the best one.

Which means he’s not the most valuable.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 14]

Go to page : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next