Share
Go down
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Re: Vesti i zanimljivosti iz sveta fudbala

on Sun Jan 31 2010, 21:21
Aaaaa Shocked
Jumpman
Miami Heat

on Tue Feb 02 2010, 15:48
Mladi Crnogorac u Arsenalu?

Štoper BSK-a iz Borče i član mlade reprezentacije Crne Gore Stefan Savić potpisaće predugovor sa londonskim Arsenalom, prenosi dnevni list Blic. Devetnaestogodišnji defanzivac od 24. januara trenira sa Tobdžijama, a pošto je prikazanim partijama zadivio Arsena Vengera, francuski stručnjak mu je ponudio predugovor, koji bi, prema pisanju Blic-a, trebao biti potpisan u četvrtak. Savić će se potom vratiti u BSK, za koji će nastupati do maja.

"Imao sam ponude Totenhema i Birmingema, ali kada je stigao poziv Arsenala, razmišljanju nije bilo mesta. U Londonu sam od 24. januara, bilo je planirano da ostanem pet dana, koliko mi je važila radna dozvola, međutim Francuz mi je sredio papire, hteo je da ostanem još na treninzima. Saopštio mi je juče da ne želi da me ispusti, u četvrtak ću potpisati predugovor, a onda se vraćam u Beograd, odnosno idem na Dojran gde ću se priključiti pripremama BSK-a, za koji ću igrati do maja", rekao je mladi Crnogorac za Blic i dodao:

"Ispunili su mi se dečački snovi da obučem dres velikog kluba, iako sam navijač Crvene zvezde. Evo, prečicom ću u Arsenal. Iako sam praktično na početku karijere, ovo mi je veliki motiv u budućnosti".
Nele
San Antonio Spurs

on Tue Feb 02 2010, 17:42
Iz Danske u Porto

Ganijac, Dejvid Adi. novi je član Porta, pošto je za 800 hiljada evra prešao iz danskog Randersa. Ovaj 19-godišnji defantivac skrenuo je na sebe pažnju tokom Svetskog prvenstva za selekcije do 20 godina. Od tada je na meti mnogo većih klubova, a ovaj ugovor je potpisao do 2013. godine. Očekuje se da debituje već na sledećoj prvenstvenoj utakmici, protiv Navala.

- Oduševljen sam ovim transferom . Ovo je sigurno jedan od najlepših dana u životu. Potpisivanje za Porto je ostvarenje životnog sna - rekao je Adi za sajt novog kluba.
Jumpman
Miami Heat

on Tue Feb 09 2010, 17:25
Gaskojn uhapšen dva puta u dva dana

Bivši reprezentatviac Engleske Pol Gaskojn uhapšen je po drugi put u dva dana, saopštila je policija u utorak.

Policija u Darlingtonu uhapsila je nekada jednog od najboljih engleskih fudbalera i njegovog prijatelja, čiji identitet nije saopšten, zbog remećenja javnog reda u hotelu Blekvel Granž. Gaskojn je pethodno, pod uticajem alkohola, svojim kombijem blokirao ulaz na parking jednog restorana u severnom Jorkširu, zbog čega je, takođe, bio uhapšen.
Bivši fudbaler Totenhema i Rendžersa tom prilikom je nasrnuo na radnika obezbeđenja, koji je od njega tražio da ukloni svoje vozilo.
Policajci su tada Gaskojna sa lisicama na rukama odveli u pritvor, ali je pušten nakon što je plaćana kaucija.

Po izlasku iz protvora, popularni Gaza je otišao u hotel Blekvel Granž, gde je uzeo sobu, a par sati kasnije je na jednoj benzinskoj pumpi kupio više boca pića. Vratio se u hotel sa jednim prijateljem i u baru su pili do uveče, kada su počeli da vređaju goste i osoblje.

Nakon drugog hapšenja za manje od 24 sata, sudija će odlčiti da li će Gaskojn ponovo biti pušten uz kauciju, ili će u pritvoru sačekati suđenje. Gaza je za reprezentaciju Engleske odigrao 57 mečeva i učestvovao na Mundijalu 1990. godine

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
koji je ovo car jbt!!!!
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Tue Feb 09 2010, 19:23
Odavno je Gaza izgubio kompas.Steta sto kalja svoje ime nevidjenim glupostima
Jumpman
Miami Heat

on Tue Feb 09 2010, 19:25
ma znam...svaki mesec slika njega pijanog u novinama. budala Very Happy
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Tue Feb 16 2010, 14:44
Van Nistelroj navucen na picu sa nutelom

Holandski golgeter Rud van Nistelroj, koji je nedavno pojačao HSV, brzo se aklimatizovao na Bundesligu. U 22. kolu na gostovanju Štutgartu ušao je u 65. minutu i u roku od minut i po postigao dva gola za pobedu rezultatom 3:1.

Dan kasnije bivši igrač Den Boša, Herenvena, PSV-a, Mančester junajteda i Reala otkrio je i tajnu svog uspeha. Važno je, kaže, dobro jesti, a njegovo omiljeno jelo je pica s nutelom!

Ovaj 33-godišnji centarfor otkrio je takvu vrstu slatke pice u restoranu u Madridu.

- Bila je neodoljivo ukusna - ispričao je Van Nistelroj koji je i sam naučio da spremi omiljenu poslasticu. Priznao je i kako je postao toliko zavisan da mu je čak vlasnik picerije dostavljao takvu picu u Realovu svlačionicu odmah nakon utakmice.
Jumpman
Miami Heat

on Tue Feb 16 2010, 14:46
znaci fuj.
Strax
Sacramento Kings

on Tue Feb 16 2010, 14:47
hahhaha Laughing koji kralj...
Nele
San Antonio Spurs

on Tue Feb 16 2010, 18:37
Bergkamp, Rajziger, Koku i Klajvert odoše u trenere

Bivši reprezentativac Holandije Denis Bergkamp završio je kurs za fudbalskog trenera u organizaciji nacionalog saveza te zemlje. Bergkamp je nedavno izjavio da bi voleo da se jednog dana oproba kao trener londonskog Arsenala, kluba u kojem je proveo najveći deo igračke karijere.

- Možda jednog dana budem radio u Arsenalu. Zaista volim taj klub i svakome bih savetovao da pokuša da napravi fudbalsku karijeru u Engleskoj - rekao je Bergkamp za holandski list Telegraf, a prenosi Beta.

Pored Bergkampa, kurs za trenere nedavno su završila još trojica bivših reprezentativaca "lala" Mihael Rajziger, Filip Koku i Patrik Klajvert.

Šef stručnog štaba Arsenala Arsen Venger kazao je da bi Bergkamp bio dobar trener, ali da u ovom trenutku klub ne traži pojačanja. Bergkamp je od 1995. do 2006. za Arsenal odigrao 423 utakmice i postigao 120 golova. Za reprezentaciju Holandije imao 79 nastupa i postigao 40 pogodaka.
Kole
Miami Heat

on Tue Feb 16 2010, 22:57
Ima samo jedna rec za ova cetiri imena-LEGENDE.
Zola
San Antonio Spurs

on Tue Feb 16 2010, 22:57
Pitanje da li ce uspeti.. Stvarno bi bilo lepo da uspeju...
Kole
Miami Heat

on Tue Feb 16 2010, 23:09
Ne znam.Bergkampa i Kokua vidim kao trenere, Pata i Rajzigera teze malo.To je ipak samo moje misljenje.
Nele
San Antonio Spurs

on Fri Feb 19 2010, 17:43
Teška optužba za bivšeg portugalskog asa

Luis Figo (37) našao se usred političko-korupcijskog skandala u Portugaliji, jer je protiv njega pokrenuta istraga da je ilegalno primio 750.000 evra od ljudi bliskih novom-starom portugalskom premijeru Hoseu Sokratesu. Naknadu je, navodno, dobio tokom prošlogodišnje kampanje za parlamentarne izbore.

Državni advokat u Lisabonu pokrenuo je istragu o Figovom ugovoru s kompanijom Tagus Park, potpisanom na iznos od 750.000 evra.

- U ovom trenutku prilično sam besan, međutim, siguran sam da će vremenom cela istina izaći na videlo. Imam i dalje važeći ugovor s Tagus Parkom, ali on se tiče isključivo eksploatisanja prava mog imena - branio se Figo.
Nele
San Antonio Spurs

on Tue Feb 23 2010, 19:18
Bivši napadač Zvezde pred debijem za šestoligaša

Nekadašnji napadač Crvene zvezde Ailton (36) u sredu bi napokon trebao da debituje za svoj novi klub, 18. po redu u karijeri, KFC Irdingen. Nemački šestoligaš dočekuje drugi tim Vupertalera, a predsednik kluba Agisilas Kurkudilos je najavio da će Brazilc na teraen istrčati kao zamena u drugom poluvremenu.

- Osećam se spremnim i želim da već u prvom nastupu postignem gol - kazao je Brazilac.

Ailton je igrajući za Verder na 219 utakmica postigao 106 golova u Bundesligi.
SN10
Phoenix Suns

on Wed Mar 03 2010, 18:44
Bosna i Hercegovina protiv Gane trenutno 1-1 Rolling Eyes
Jumpman
Miami Heat

on Mon Mar 08 2010, 20:02
Italija gubi mesto u LŠ

Italija će ostati bez četvrtog mesta u Ligi šampiona zbog loših rezultata koje su klubovi iz Serije A ostvarili u evrokupovima u poslednjih pet sezona.

Pravo na četvrtog predstavnika dobiće Nemačka. Do toga bi moglo da dodje već u narednoj sezoni, a ukoliko Milan, Inter, Fjorentina i Juventus ove godine uspeju da nadmaše nemačke klubove, to će se sigurno desiti u sezoni 2010/2011. godine.
Evropska fudbalska unija koeficijente računa u poslednjih pet sezona i uči revanš utakmica osmine finala Lige šampiona i Lige Evrope Italija ima samo 1,7 bodova više od Nemačke. Ukoliko Milan, Inter i Fjorentina ispadnu već u osmini finala, što s obzirom na rezultate prvih utakmica može da se desi, Italija će gotvo sigurno već ove jeseni moći da računa na samo tri tima u Ligi šampiona.

Ako italijanski klubovi spasu ovu sezonu, naredne godine to neće moći da urade, jer će se brisati rezultati iz sezone 2005/2006, kada je Italija osvojila 15,357, a Nemačka samo 10,437 bodova.

Najverovatniji scenario je da Nemci već ove godine izbore četvrtog predstavnika u Ligi šampiona, jer imaju veliku prednost u odnosu na Italijane u ovogodišnjoj Ligi Evrope.

Iz tog takmičenja već su ispali Udineze, Roma, Lacio i Đenoa i jedini predstavnik Italije je Juventus, dok Nemci imaju još tri aduta - Volfsburg, Hamburger i Verder.

----------------------------------
tako treba Fan
Kole
Miami Heat

on Mon Mar 08 2010, 20:04
Jos mi recite4 da je jaca bundes liga od italijanske i super.Trebala je Italija da izgubi mesto ali po meni Francuska da dobije 3. a ne Nemacka 4.
Zola
San Antonio Spurs

on Mon Mar 08 2010, 22:19
Taman jebena Fiorentina da ne igra.
Nele
San Antonio Spurs

on Tue Mar 16 2010, 19:52
"Kopanje" nosa sa groznom završnicom (VIDEO)

Stefan Keler, Švajcarac, koji za 'lebac zarađuje u dalekoj Australiji, braneći boje Sidneja, nedavno je bio predmet ismevanja tamošnje javnosti. Ne zato što je postigao autogol, niti je uradio nešto slično. Čovek je mirno, dok je trajao prekid na utakmici sa Melburnom, iskoristio situaciju da se "pozabavi" sa nagomilanim sadržajem u nosu, koji je zatim POJEO! Uostalom, u nastavku možete videti Kelera koga su kamere ovekovečile dok je "rudario" po nosu.

VIDEO
Flash
Miami Heat

on Tue Mar 16 2010, 20:02
Fail Facepalm
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sun Mar 21 2010, 23:29
Kiša prekinula "Superklasiko"

Najveća utakmica argentinskog fudbala, duel između Boke Juniors i River Plate, prekinuta je u 9. minutu zbog nevremena, tačnije zbog kiše koja je u nedelju pljuštala u Buenos Ajresu. Čuveni "Superklasiko" je trebalo da bude odigran u okviru 10. kola Klausure, ali vremenski uslovi, dakle, to nisu dozvolili. Ekipe će ponovo na teren verovatno u toku nastupajuće nedelje, najverovatnije u utorak ili sredu, obzirom na to da nemaju obaveze u Kopa Libertadores.

Posle devet kola Boka je sa učinkom od samo jedne pobede, pet nerešenih i tri poraza 18. na tabeli, dok je River sa po tri pobede, remija i poraza, trenutno 10.

Kako sam se samo razocarao,bilo mi je zanimljivo da ih gledam kako se muce Very Happy
SN10
Phoenix Suns

on Sun Mar 21 2010, 23:34
a mozda bi ovakva scena bila ?

Very Happy Very Happy
Che
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

on Sun Mar 21 2010, 23:50
a ja bas gledam zasto nema prenosa na SK+..
Zola
San Antonio Spurs

on Mon Mar 22 2010, 09:10
Dzomba wrote:a ja bas gledam zasto nema prenosa na SK+..

I ja cekam ono nista.. za kada je odlozeno?
Sponsored content

Back to top