Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 17]

76 Re: Allen Iverson on Tue Nov 17 2009, 19:56

Strax

Administrator
Administrator
On zna košarku ali mu je u glavi malo problem...još u Sixersima voleo je da izvoleva,ali to su mu opraštali,jer imati takvog igrača,bilo je nešto posebno...
sada on hoće da ima iste usluge kao i pre,a iako je dobar idalje igrač,vidi se da je sad i stariji...izgubio je explozivnost,sporiji je...ali on to neće sebi da prizna...sada i on hoće prsten,a u tom slučaju otišao bi u Boston,Lakerse,Cavse...ali on neće da mu "guzica predugo sedi na klupi".

Sad će mu biti problem kako da nađe tim,a neće u penziju jer je idalje željan košarke!

View user profile

77 Re: Allen Iverson on Tue Nov 17 2009, 20:01

Zola

Chairman
Chairman
Strax wrote:jer je idalje željan košarke!

Brate i ja bi hteo da imam Porshe, vilu u Los Angelesu, milju evra pa nemam...
I zeljan sam da igram kao Ronaldinjo pa ne igram kao on.

View user profile http://www.nba-serbia.net

78 Re: Allen Iverson on Tue Nov 17 2009, 20:08

Strax

Administrator
Administrator
Pa mislim idalje nije odustao od košarke...njemu da se više ne igra on bi otišao u penziju (dobro idalje je tu marketing ali to može i kad je u penziji,neke reklame, šta ja znam)...a idalje krije neko znanje,samo da on to prihvati da ulazi sa klupe,pa bi onda mogao i u ove najveće timove...a osvojio bi naslov još...samo da se ti najveći timovi zainteresuju za njega!

View user profile

79 Re: Allen Iverson on Tue Nov 17 2009, 20:23

Шек

All-Star
All-Star
Lazicy wrote:
Strax wrote:jer je idalje željan košarke!

Brate i ja bi hteo da imam Porshe, vilu u Los Angelesu, milju evra pa nemam...
I zeljan sam da igram kao Ronaldinjo pa ne igram kao on.
његов сан је много реалнији од твог...

View user profile

80 Re: Allen Iverson on Sun Nov 22 2009, 12:47

Strax

Administrator
Administrator
Knicksi ipak odustali od Iversona...

View user profile

81 Re: Allen Iverson on Sun Nov 22 2009, 14:27

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
pametno...

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

82 Re: Allen Iverson on Sun Nov 22 2009, 14:56

Sugar

Administrator
Administrator
Sad ce on da dodje u Zvezdu Very Happy

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

83 Re: Allen Iverson on Sun Nov 22 2009, 14:58

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
hahaha,novo pojacanje crveno belih NBA superstar Allen Iverson Very Happy

84 Re: Allen Iverson on Sun Nov 22 2009, 15:01

Strax

Administrator
Administrator
Bilo bi stvarno lepo...pre svega "marketinški" jer kao igrač pitanje je kolko bi pomogao... Smile
Tada bi Pionir svaki put bio pun, uključujući i moje redovne dolaske... Very Happy

View user profile

85 Re: Allen Iverson on Sun Nov 22 2009, 15:08

Sugar

Administrator
Administrator
On koliko para ima moze da kupi i Zvezdu i Pionir haha Very Happy

86 Re: Allen Iverson on Wed Nov 25 2009, 00:59

-the lood-

NBA Superstar
NBA Superstar
Od kada znam za NBA uvijek sam Iverson-a postovao kao covjeka,igracina je uvijek bio i zasluzio je NBA naslov.Zasluzio je bar da ima jedan naslov jer je igracina i po.Da je malo visi ne bi mu bilo kraja.Ali zato njegovi driblinzi su meni ljepsi nego neznam cija zakucavanja.

View user profile

87 Re: Allen Iverson on Thu Nov 26 2009, 08:34

kb8

NBA Player
NBA Player
Izgleda da stvarno ode u penziju (barem prema on line pricama)...

View user profile

88 Re: Allen Iverson on Thu Nov 26 2009, 14:07

Strax

Administrator
Administrator
Čitao sam po mnogim sajtovima i izgleda da će A.I u penziju ipak!

Legenda koja nikad neće biti zaboravljena!
A.I. vrati se! Respect

View user profile

89 Re: Allen Iverson on Thu Nov 26 2009, 14:12

Шек

All-Star
All-Star
Ajverson: Dosta je...

Jedna od najupečatljivijih figura NBA karavana u poslednjoj deceniji, Alen Ajverson (34), odlučio je da kaže "zbogom" magičnoj igri pod obručima!

Naime, košarkaš koji je deset puta učestvovao na ol-star utakmicama, dva puta bio i MVP istog, odluku o povlačenju saopštio je putem sajta Stivena A. Smita, novinara, koji je pratio Ajversonovu karijeru još od njegovih NBA počataka u Filadelfiji i slavnih dana u Siksersima.

- Ovim putem želeo bih da saopštim da se povlačim iz NBA. Oduvek sam mislio, kada jednog dana odem u penziju, da će to biti iz nemogućnosti da pomognem ekipi na onaj način na koji sam to uvek radio. Ipak, ne radi se o tome. Ja i dalje osećam ogromnu ljubav prema košarci, strast da se takmičim, ali i snagu da igram na visokom nivou. Jednostavno, želim da se posvetim deci i supruzi, a sada ću za to imati mnogo više vremena. Ovo je, u stvari, nagrada za sve ono što sam uspeo da učinim tokom karijere, molio sam se za ovaj dan i vidim ga kao najveći poklon u životu.

Ajverson je ove sezone odigrao samo tri utakmice za Memfis sa kojim je ubrzo raskinuo ugovor nezadovoljan malom minutažom. Iz istog razloga napustio je i Detroit za koji je nastupao jedan deo minule sezone.

- On odlazi u istoriju kao jedan od najboljih plejmejkera koji je svet ikada imao - reči su trenera Džordža Karla, koji je sarađivao sa Ajversonom u Denveru, u koji je sjajni košarkaš stigao posle desetogodišnje karijere u Filadelfiji (1996-2006).

Ajverson je četiri puta bio najbolji strelac NBA. Sa prosekom od 27,1 poenom u jednoj sezoni zauzima peto mesto na večnoj listi strelaca po ovom kriterijumu. Prošle sezone, igrajući za Detorit, beležio je 17,4 poena po meču. Samo je legendarni Majkl Džordan imao bolji prosek plej-of poena po utakmici - 29,7. U sezoni 1996/97 proglašen je za rukija godine, a 2001. u sezoni kada su Siksersi igrali finale plej-ofa, osvojio je nagradu za najkorisnijeg igrača regularnog dela.

View user profile

90 Re: Allen Iverson on Thu Nov 26 2009, 14:45

Strax

Administrator
Administrator
Početak...

MVP 2001...

Finale protiv Lakersa...

All-star MVp....

u Denveru...

u Pistonsima...

U Memphisu....

View user profile

91 Re: Allen Iverson on Thu Nov 26 2009, 14:54

Sugar

Administrator
Administrator
Znaci smorio sam se ko buljson sad... Jos Strax okacio ove slike..

92 Re: Allen Iverson on Thu Nov 26 2009, 15:03

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Evo i originalnog teksta, sa website-a Stephen A. Smith-a:

TO ALL OF MY FANS:

I would like to announce my plans to retire from the National Basketball Association. I always thought that when I left the game, it would be because I couldn’t help my team the way that I was accustomed to. However, that is not the case.

I still have tremendous love for the game, the desire to play, and a whole lot left in my tank. I feel strongly that I can still compete at the highest level.

Stepping away from the game will allow me to spend quality time with my wife and kids. This is a reward that far exceeds anything that I’ve ever achieved on the basketball court. I have prayed for this day and I see it as my greatest gift.

I want to thank the people of Reebok International Ltd., for always allowing me to be me and for supporting me my whole career through all the ups and downs. I have enjoyed 13 wonderful seasons in the NBA, and I am grateful.

I want to first acknowledge my fans everywhere, who have been with me throughout my entire career. Without you, there would be no me. You should all know that I appreciate your support from the bottom of my heart. Thank you!

To Michael Jordan, Magic Johnson, Isiah Thomas, Charles Barkley and Larry Bird, you guys gave me the vision to play the game that will be forever in my heart.

To my Mom, who encouraged and inspired me to play every day, and to all of my family and friends who stood by me from the beginning. Thank you!

To my high school coach, Michael Bailey, Coach John Thompson at Georgetown University, Coach Larry Brown and to all of my other coaches, teammates, administrators, owners and staff who’ve been a part of my career, Thank you as well!

I’d like to give a special thanks to the people of Memphis. I never played a home game for your beloved Grizzlies, but I want you to know how much I appreciate the opportunity given me by a great owner in Michael Heisley, and the support of the city. I wish the Memphis Grizzlies’ organization all of the success that the game has to offer.

And finally, to the city of Philadelphia: I have wonderful memories of my days in a Sixers’ uniform. To Philly fans, thank you. Your voice will always be music to my ears.

God Bless all of you,

ALLEN IVERSON

93 Re: Allen Iverson on Thu Nov 26 2009, 18:19

stefan23

All-Star
All-Star
Kakav uzas, nacisto sam se smorio.

View user profile

94 Re: Allen Iverson on Thu Nov 26 2009, 18:53

Шек

All-Star
All-Star
Bye Bye Bye

View user profile

95 Re: Allen Iverson on Thu Nov 26 2009, 21:56

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Shaq wrote:Bye Bye Bye
ha, ha, ha... sek je ub'o...

vi tokin baut prektis... Laughing

View user profile http://www.nhl-serbia.com

96 Re: Allen Iverson on Fri Nov 27 2009, 07:26

Strax

Administrator
Administrator

Respekt! Respekt! Respect

Respekt!

View user profile

97 Re: Allen Iverson on Fri Nov 27 2009, 15:33

Zola

Chairman
Chairman

View user profile http://www.nba-serbia.net

98 Re: Allen Iverson on Sat Nov 28 2009, 14:16

Strax

Administrator
Administrator
Philadelphia želi vratiti Iversona

Priča o umirovljenju Allena Iversona, jednog od najboljih strijelaca u povijesti košarkaške NBA lige, mogla bi dobiti senzacionalni obrat.
Naime, novinar FoxSportsa Stephen A. Smith, preko kojeg je Iverson u srijedu i objavio kako se povlači, donio je vijest kako Philadelphia 76ersi ozbiljno razmišljaju vratiti svoju nekadašnju zvijezdu.
Iverson je najsvjetlije trenutke karijere započete 1996. godine imao upravo u dresu 76ersa, svog prvog kluba u NBA karijeri s kojim je 2001. igrao veliki finale najjače svjetske lige. Pet godina kasnije je otišao u Denver, u nastavku karijere je zaigrao i za Detroit, da bi ove sezone prešao u Memphis. No, za Grizzliese je odigrao samo tri utakmice u kojima nije bio starter što ga je nagnalo da napusti klub i objavi odlazak u mirovinu.
Smith je citirao neimenovani izvor iz Philadelphije koji je potvrdio da i treneri i uprava žele vratiti 34-godišnjeg Iversona. Drugi izvor, kojeg Smith naziva Iversonovim čovjekom od povjerenja, izjavio je kako je i popularni “The Answer” zainteresiran za povratak.
Philadelphia je vrlo loše startala u ovu sezonu, ima omjer pobjeda i poraza 5-11, s time da je trenutno na pet poraza u nizu.

View user profile

99 Re: Allen Iverson on Sat Nov 28 2009, 14:19

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
ovo bi im bio NEVEROVATAN marketinski potez... dobili bi svoju nekadasnju zvezdu i sve sto ide uz to "za dzabe"...

View user profile http://www.nhl-serbia.com

100 Re: Allen Iverson on Sat Nov 28 2009, 14:27

Cisto sumnjam da ce se on tek tako predomisliti... ali mu je verovatno primamljivo da se vrati tamo gde je imao najbolje dane Smile

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 17]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next