View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Anfernee Hardaway on Fri Feb 26 2010, 09:41

Strax

Administrator
Administrator
Definitivno zaslužuje svoje mesto u legendama! Mnogim sada mladi zvezdama je bio igrački uzor (LeBronu!). Došao je u NBA 1993. kao 3. pick prve runde sa collega Memphis State University. Izabrali su ga Warriorsi, ali su ga odma prosledili Orlandu, s kime i jeste proveo najbolje dane u karijeri.1995., u tandemu sa Shaqom, Andersonom i Horace Grantu došao je do NBA finala, ali su tamo "počišćeni" od Rocketsa i Olajuwona, 4-0. Proveo je 5 sezona i u Sunsima, 3 u Knicksima ali bez značajnijih niti timskih uspeha, niti individualnih, dok je u Miamiu završio karijeru 2008. Iako je karijeru završio bez prstena, i iako nije imao nešto posebno velike brojke što se tiče statistike, ostaće upamćen po tome što je bio all-around igrač, ali ne ako gledamo statse, nego njegovo umeće! Imao je odličan napadački repertoar! I zakucavao je, i asistirao, i imao sjajan crossover, nekoliko ludih layupa, rešavao utakmice...šta sve nije mogao!

Inače, najbolja individualna sezona bila mu je 95.-96. kad je u proseku imao skoro 22 poena , 7 asistencija, 4.3 skoka i 2 ukradene.

Respekt!

View user profile

2 Re: Anfernee Hardaway on Mon Mar 29 2010, 19:50

Strax

Administrator
Administrator
0 replia u ovoj temi... Facepalm
Šta vi mislite o Pennyu?
Inače, kada je Jordan prvi put otišao u penziju, u sezoni 1994-1995 (ja mislim), Pennyev dres je bio najprodavaniji u Americi!

View user profile

3 Re: Anfernee Hardaway on Fri Jul 29 2011, 23:07

Dzoni131

NBA Player
NBA Player
Fantastican all-round igrac.Imao je ledjnu tehniku centra,odlican pas ,precizan sut a dobro je i kucao.Jedan od mojih omiljenih igraca.Zajedno sa Shaqom,Grant Hillom,Kiddom,C-Webbom predstavljao je novi val igraca koji je stigao sredinom 90-tih.Stavrno steta sto nije uzeo prsten posto ga je stvarno zasluzio Respect

View user profile

4 Re: Anfernee Hardaway on Sun Jul 27 2014, 22:36

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]