Go down
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 26
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Mon May 04 2015, 15:53
pa dobro su se setili
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 21
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Tue May 19 2015, 13:37
Noć sa srijede na četvrtak, SK1 02:30 Atlanta - Cleveland
Noć sa četvrtak na petak, SK1 03:00 Golden State - Houston 
Subota, SK1 02:30 Atlanta - Cleveland
Nedjelja, SK1 03:00 Golden State - Houston 
Ponedjeljak, SK1 02:30 Atlanta - Cleveland
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 21
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Sat Oct 10 2015, 00:52
SAS@BOS Sportklub Sun, 11/01/2015 9:30 PM
IND@CLE Sportklub Sun, 11/08/2015 9:30 PM
MIN@CHI Sportklub Sun, 11/08/2015 12:00 AM
MEM@MIN Sportklub Sun, 11/15/2015 9:30 PM
SAC@ORL Sportklub Sat, 11/21/2015 11:00 PM
TOR@LAC Sportklub Sun, 11/22/2015 9:30 PM
MIN@LAC Sportklub Sun, 11/29/2015 9:30 PM
GSW@TOR Sportklub Sat, 12/05/2015 11:00 PM
PHX@MEM Sportklub Sun, 12/06/2015 9:30 PM
LAC@BKN Sportklub Sat, 12/12/2015 11:00 PM
MIN@PHX Sportklub Sun, 12/13/2015 9:30 PM
LAL@OKC Sportklub Sat, 12/19/2015 11:00 PM
PHI@CLE Sportklub Sun, 12/20/2015 9:30 PM
NOP@MIA Sportklub Fri, 12/25/2015 6:00 PM
CHI@OKC Sportklub Fri, 12/25/2015 8:30 PM
CLE@GSW Sportklub Fri, 12/25/2015 11:00 PM
TOR@MIL Sportklub Sat, 12/26/2015 11:00 PM
LAL@MEM Sportklub Mon, 12/28/2015 12:00 AM
PHX@SAC Sportklub Sat, 01/02/2016 11:00 PM
CHI@TOR Sportklub Sun, 01/03/2016 9:30 PM
CHI@ATL Sportklub Sat, 01/09/2016 11:00 PM
NOP@LAC Sportklub Sun, 01/10/2016 9:30 PM
TOR@ORL Sportklub Thu, 01/14/2016 9:00 PM
PHX@MIN Sportklub Sun, 01/17/2016 9:30 PM
NOP@MEM Sportklub Mon, 01/18/2016 8:30 PM
ORL@ATL Sportklub Mon, 01/18/2016 11:00 PM
GSW@CLE Sportklub Tue, 01/19/2016 2:00 AM
DAL@HOU Sportklub Sun, 01/24/2016 9:30 PM
GSW@PHI Sportklub Sat, 01/30/2016 11:00 PM
CHI@LAC Sportklub Sun, 01/31/2016 9:30 PM
POR@HOU Sportklub Sat, 02/06/2016 11:00 PM
LAC@MIA Sportklub Sun, 02/07/2016 8:00 PM
CLE@OKC Sportklub Sun, 02/21/2016 9:30 PM
CHA@ATL Sportklub Sun, 02/28/2016 9:30 PM
GSW@LAL Sportklub Sun, 03/06/2016 9:30 PM
CLE@LAC Sportklub Sun, 03/13/2016 8:30 PM
DEN@CHA Sportklub Sat, 03/19/2016 11:00 PM
POR@DAL Sportklub Sun, 03/20/2016 9:00 PM
DEN@LAC Sportklub Sun, 03/27/2016 9:30 PM
OKC@HOU Sportklub Sun, 04/03/2016 9:30 PM
DAL@LAC Sportklub Sun, 04/10/2016 9:30 PM
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 21
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Sat Oct 10 2015, 00:53
9 Клиперс NBA na SportKlubu! - Page 29 298ifc
6 Кливленд
5 ГСтејт
5 Чикаго
5 Торонто
5 Минесота
4 Оклахома
4 Мемфис
4 Финикс
3 Атланта
3 Лејкерс
3 Хјустон
3 Пеликанс
3 Далас
3 Орландо
2 Мајами
2 Фила
2 Шарлот
2 Денвер
2 Сакраменто
2 Портланд
1 Бруклин
1 Бостон
1 Милвоки
1 Спарси 
1 Индијана
0 Никси
0 Јута
0 Детроит
0 Вашингтон
LeBron
LeBron
Posts : 16716
Age : 29
Location : Omoljica
Milwaukee Bucks

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Sat Oct 10 2015, 11:57
Ja sam zadovoljan. Sigurno je da ce biti boljih utakmica koje ipak ne prenose ali i ovo je OK.
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 30
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Tue Oct 13 2015, 13:58
Hvala Bogu pa postoji LP  Bye Very Happy
jocamelo7
jocamelo7
Posts : 7924
Age : 31
Location : Worldwide
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Tue Oct 13 2015, 14:21
i firstrow NBA na SportKlubu! - Page 29 2714998444
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Posts : 7106
Age : 30
Location : Motor city
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Tue Oct 13 2015, 15:40
Tako je, inace ne bi gledali Pistonse i Knickse ove godine XD
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 21
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Tue Oct 13 2015, 18:00
Oce uzimati neko sa foruma LP i koja je cena sad?
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 30
Location : California
Los Angeles Clippers

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Tue Oct 13 2015, 19:26
19 hiljada sezonski premium 
14 hiljada obican sezonski 
7.5 hiljada timski sezonski

Uzeo premium vec 3. sezonu zaredom
LeBron
LeBron
Posts : 16716
Age : 29
Location : Omoljica
Milwaukee Bucks

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Tue Oct 13 2015, 19:31
U cemu je razlika izmedju sezonskog i premium?
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 30
Location : California
Los Angeles Clippers

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Tue Oct 13 2015, 19:47
http://watch.nba.com/packages?ls=iref:leaguepass:nbasites:leaguepass:redirect:landing#PACKAGESCHART
Lawson
Lawson
Posts : 8246
Age : 106
Denver Nuggets

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Tue Oct 13 2015, 20:35
Jel ovo moze i na po mjesec dana da se uzima, ili?
LeBron
LeBron
Posts : 16716
Age : 29
Location : Omoljica
Milwaukee Bucks

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Tue Oct 13 2015, 21:14
Team Pass mora na godinu dana a Season i Premium mogu na mesec dana.
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Tue Oct 13 2015, 21:29
Ova NBA tv nije losa fora s obzirom da imas 10 utakmica sedmicno u HD da gledas...uz sve ostalo ovo je po meni pristojna cijena. Nemam ideju samo moze li na primer sa razlicitih ip adresa da se prijavljuje. Ako moze onda se moze covjek udruziti sa par ljudi i za par eura mjesecno da se uziva.
Ima li mozda neka fora kao prije da salju kod sa popustom?
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 30
Location : California
Los Angeles Clippers

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Tue Oct 13 2015, 22:22
Evo danas ceo dan idu Team Previews za ovu sezonu na NBA TV, trenutno su Kavsi, za 10 minuta idu Klipersi.
LeBron
LeBron
Posts : 16716
Age : 29
Location : Omoljica
Milwaukee Bucks

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Wed Oct 14 2015, 13:56
U 14h Klipersi-Sarlot na SK3. Very Happy
Nele
Nele
Posts : 11463
Age : 25
Location : Kozarska Dubica/Swansea
San Antonio Spurs

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Wed Oct 14 2015, 15:22
I prije su bili,čini mi se u nedjelju ujutru,ničim izazvani prenosi.
4evaStK
4evaStK
Posts : 18763
Age : 26
Location : Los Angels CA
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Wed Oct 14 2015, 15:48
A pa da to je u Kini, ja zaboravio skroz...
Legolas
Legolas
Posts : 6383
Age : 31
Location : Rivia
Boston Celtics

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Wed Oct 14 2015, 20:16
isto
Mr. Striko
Mr. Striko
Posts : 4282
Brooklyn Nets

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Sat Oct 17 2015, 23:41
orl - fla na sk1
gambino
gambino
Posts : 1543
Age : 21
Location : Beograd
Cleveland Cavaliers

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Sun Oct 25 2015, 14:08
Vidim na programskoj semi da ce ici Chi - Cle i sutra dan Sparsi i Oklahoma NBA na SportKlubu! - Page 29 Smile_2 Ali po NBA rasporedu nije trebalo.
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 30
Location : California
Los Angeles Clippers

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Mon Oct 26 2015, 16:27
NBA Studio sutra uzivo od 23.30, zatim prenose u 1 Cikago - Klivlend. Pre toga ide i Volfsburg - Bajern, tako da moze celo vece uz njih.
LeBron
LeBron
Posts : 16716
Age : 29
Location : Omoljica
Milwaukee Bucks

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Mon Oct 26 2015, 16:43
Jaze, Daki, kad budemo gledali kod mene na TV-u idu SAS-OKC a na kompu CLE-MEM posto su u isto vreme. Very Happy
Jaz
Jaz
Posts : 22264
Age : 30
Location : California
Los Angeles Clippers

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

on Mon Oct 26 2015, 16:50
Navijacica
Sponsored content

NBA na SportKlubu! - Page 29 Empty Re: NBA na SportKlubu!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum