Go down
Strax
Strax
Sacramento Kings

Brooklyn Nets - Page 4 Empty Re: Brooklyn Nets

on Tue Jan 22 2013, 19:57
Mr. Striko wrote: Pokazali smo ko je kralj NY-a.

Polako Striko, 2:2 je ove sezone za sada. Cool Jedino nas skor razlikuje Brooklyn Nets - Page 4 609485
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Tue Jan 22 2013, 20:25
E nije to bilo kakvih 2:2 ....ipak smo mi bili podcjenjeni prije ovog duela.
Vuk91
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Tue Jan 22 2013, 21:53
Brooklyn Netsi dolaze u listopadu za vrijeme predsezonskih utakmica igrati protiv Cibone u Areni Zagreb u počast Dražen Petrovića!!?

Biserka Petrović je navodno sve dogovorila i vjerojatno će biti prijateljske utakmice protiv Cibone Zagreb u Areni.
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Wed Jan 23 2013, 00:14
Sta je listopad?
West
West
Denver Nuggets

on Wed Jan 23 2013, 00:19
Vodopad Ne znam
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Wed Jan 23 2013, 00:23
Oktobar. Kul potez Netsa.
Vuk91
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Wed Jan 23 2013, 00:33
Biserka Petrović :

“Njihov plan je bio da Brooklyn Netsi ove godine igraju u Europi. Kad su već u Europi, zašto ne bi to bilo i u Hrvatskoj. Imamo Arenu koja bi bila premala da primi sve one koji bi željeli vidjeti NBA zvijezde uživo. Bila bi to odlična stvar za promociju košarke u Hrvatskoj i veliki događaj za sve nas. Najveća prepreka je ta što smo malo tržište i što niz velikih gradova želi ove godine ugostiti Amerikance.”

Napravljeni su i konkretni potezi.

“U kontaktu smo s vodstvom Netsa i NBA lige, a očekujemo i lobiranje Eurolige. Radimo svakodnevno na tom projektu, vjerujem da ćemo uspjeti. Nemamo još ništa ‘opipljivo’ za što bi se mogli uhvatiti i reći da Brooklyn dolazi u Zagreb, očekujemo odgovore na naše dopise. Veliki smo optimisti.”

Stvarno bi bilo odlično za 20. obljetnicu od kada nema DraženaBrooklyn Nets - Page 4 412586 dovesti Brooklyn Netse u Zagreb.
Vinsanity
Vinsanity
Brooklyn Nets
http://prowrestlingguerrilla.com/

on Thu Jan 24 2013, 12:59
jebote al igraju Netsi sa PJ-om o.O
12-2 pod njegovim vodstvom i najmanje poraza imaju Netsi ove godine (1 jebeni poraz!!)

Mislim da u play offu neće daleko dogurat. Ne znam
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Jan 26 2013, 19:15
Ali kakav PO . Pa ova igra Deronova je blago receno tuzna. Od kad smo ga doveli ja sam bio skeptican, a sad sam razocaran. On namjerno sabotira igru. Totalno je loš. Ubili su ga sinoc.
Vuk91
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Sat Jan 26 2013, 20:23
Zašto to radi? Brooklyn Nets - Page 4 412586
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jan 26 2013, 20:25
Po statistici bi se reklo da je bio sasvim dobar u poslednjih nekoliko utakmica, baš u tom nizu gde ste naređali nekoliko pobeda. Ali motiva idalje fali, nikako to nije onaj stari Deron.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Jan 26 2013, 20:30
Strax wrote:Po statistici bi se reklo da je bio sasvim dobar u poslednjih nekoliko utakmica, baš u tom nizu gde ste naređali nekoliko pobeda. Ali motiva idalje fali, nikako to nije onaj stari Deron.

Odbranu ne igra. Svi ga buse,guraju...Ne uzima napade osim kad mora i tad promasi...Igra nesto kao sg ali drzi loptu obavezno 20 sekundi...izigrava ludilo. Spor je i driblinzi mu rijetko uspjevaju.Sve je bez lider i ono sto je bio..nema lucidnosti, nema nicega
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Feb 02 2013, 19:39
Malo da docaram trenutno stanje u nasim vodama..Trenuti skor je impresivnih 28-19...stvarno nam nije bas nesto tezak raspored bio, ali bez obzira...rekao bi covjek da gazimo. P.J. je unio neku porodicnu atmosferu u ekipu sto je uglavnom slucaj kad preuzmu zamjenici glavnog trenera timove. To uvijek donosi pozitivne promjene u smislu hemije i odnosa i u pocetku donese i dobre rezultate. Igra nam je do bola spora...u napadu najvise ucestvuju dva igraca i njihove idividualne sposobnosti. Jo igra neku svoju sezonu u kojoj ipak vadi odlican prosjek. Lopez je zvjerina u svakom smislu i vidno je popravio igru o odbrani. Povrede su da kucnem izgleda proslost za njega i nisu ostavile nikakve psiholoske posledice. Volio bih da ga zadrzimo koliko god je to moguce. I kad cujem price o trejdovima u koje je on umjesan ...NAJEZIM SE. Deron je u totalnom autu...nekako nije to onaj Deron.
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Sat Feb 02 2013, 19:52
Da li bi uzeo Dvajta umesto Lopeza?
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Feb 02 2013, 19:59
Ne. Za Derona bih odmah. I Stevicu pride da nam daju.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Feb 02 2013, 20:42
I da dodam odlicnu igru sinoc mladjanog Marshona i Blatchea (on igra konstantno dobro) u poslednjoj cetvrtini. I nevjerovatnu pozrtvovanost u odbrani Geralda i Bogansa. Ta dva momka stvarno ne blistaju bas u napadu ali u odbrani su mnogo dobri.
SN10
SN10
Phoenix Suns

on Sat Feb 02 2013, 21:04
Kakav je C.J Watson ove sezone ?

ne gledam vas skoro nikad,al zato na 2K13 znam da uvek sa njim iskidam x)
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Feb 02 2013, 21:10
Iskreno mi se ne svidja njegova igra. Ne doprinosi nista i mislim da su i u upravi nezadovoljni njime. Mislim da bi mali Taylor mnogo vise uradio da ima minute.
Vuk91
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Sat Feb 02 2013, 21:19
Kako su ovi Netsi zbrkani jebote, nije da ih gledam ali su totalno nekonstantni i znaju izgubiti od glupih ekipa. Trebaju povući neki trade da pošalju Williamsa negdje , pa čovjeku se mrtvo neda igrati u Brooklynu.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Feb 02 2013, 21:27
Igra funkcionise kad on ne igra. Lopta kruzi i dolaze do izrazaja drugi kvalitetni igraci. On stvarno nista ne moze da pogodi. Ulaz ne koristi vise. solidno vodi loptu i solidno asistira i pogadja slobodna bacanja...ostalo je sve na silu, lijepe mu redovno blokade i pravi gomilu nekih gresaka, a u odbrani ga nema. Ekipu drze upravo ovi ljudi koje vam napomenuh maloprije. Blatche je toliko kvalitetan igrac da je to sprdnja. I ne kapiram jos kako ga pokupismo lagano. Znao sam svo vrijeme da je tako, jer nas je redovno punio kad je igrao za Vasington. Pogledajte sinocnu zadnju cetvrtinu i citav arsenal majistorija...za svaki respekt i sigurno da se broj visokih igraca u ligi sa tim znanjem svodi na jednu ruku, a kod nas su dvojica.
Jumpman
Jumpman
Miami Heat
https://www.nba-serbia.net

on Sat Feb 02 2013, 21:29
da je deron toliko los, trejdovan bi bio odavno. ne igra ni blizu kako moze ali evo poceo je da se budi polako. a ne znam koliko lopti bi bruk uopste dobio da nema derona..
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Feb 02 2013, 21:36
Pa nije toliko los ali mi malo krivo, jer sam ocekivao od njega ludilo. Prosle godine je znao stvarno da pravi nevjerovatne stvari. Kakve veze ima trejd sa tim je li neko los ili nije? Rudi je los igrac?
Jumpman
Jumpman
Miami Heat
https://www.nba-serbia.net

on Sat Feb 02 2013, 21:55
pa da igra katastrofalno, trejdovan bi odavno bio. igra obicno sto je neuboicajeno za njega. Very Happy
4evaStK
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Thu Feb 07 2013, 01:11
Kako me razocarala publika sinoc, Barclays centar je drugi dom Lejkersa majke mi.
Kontam da ima mnogo fanova Lejkersa i van LA-a, ali ono sinoc Mellow
Za Kobija se culo MVP MVP Facepalm
Da je Sarlot/Washington, pa da razumem...
nellepb
nellepb
Memphis Grizzlies

on Thu Feb 07 2013, 02:44
Slazem se Kuzma Smile ja sam nekoliko puta gledao da nije domacin LAL Smile jbg zamisli kako je igracima netsa bilo kada u njihovoj dvorani vide ono onako navijanje za Kobe i LAL
Sponsored content

Back to top