Go down
4evaStK
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Chris Paul - Page 23 Empty Re: Chris Paul

on Thu Apr 02 2015, 19:46
Ne znam za mene je Paul i dalje br1, jeste Steph flashy i sve to, stvarno nerealno kako covek nekad lako igra, ali nekako mi je Paul sigurniji u svemu, Paul, mid range, asistencije, a tek o odbrani da ne pricam, nema poredjenja sto se toga tice, covek cini sve oko sebe boljim igracima, to je ono sto je najbitnije, problem je sto nema nekog uspeha u plejofu, ali nije kasno.
Paul ima 29 godina, a kao sto kazes Strakse vec koliko dugo je najbolji plej lige, Kari VEC 27, sto zvuci neverovatno.
Komsija
Komsija
Indiana Pacers

on Thu Apr 02 2015, 19:52
On ga je i sad cuvao bolje nego bilo ko ove sezone, samo sto je ovaj toliko napredovao da vise to nije dovoljno.
Jumpman
Jumpman
Miami Heat
https://www.nba-serbia.net

on Thu Apr 02 2015, 19:57
Strax wrote: Sa tako skromnim fizikalijama, stvarno zvuči nerealno
za razliku od parkera, ronda, kajrija, karija, konlija, tiga, laurija koji su cuda prirode sto se fizikalija tice Laughing
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Thu Apr 02 2015, 20:15
Ovo ostalo je okej, ali Tig je definitivno zalutao. 

A što se ostalih tiče, u kombinaciji brzine, eksplozivnosti, skočnosti, pokretljivosti... Pol je najgori od svih. A najbolji igrač.
Jumpman
Jumpman
Miami Heat

on Thu Apr 02 2015, 20:23
ma sigurno
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Thu Apr 02 2015, 20:26
ma schischi awesome
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Thu Apr 02 2015, 21:34
Polke je zlatni standard sto se Floor General-a tice, na nivou lige on je covek koji najvise utice na to sta se desava na terenu. Niko ne vodi ekipu kao on. Covek je toliko zaljubljen u kosarku i toliko studira svakog protivnika i samog sebe, da mi je zao sto je zakucao sa ovim balvanima od Dzordana i Grifina, umesto da kida sa Brajantom i Gasolom. Sve ostalo je nebitno.
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Thu Apr 02 2015, 21:38
Malo skrecem sa teme, ali mislim da on i Brajant nikako ne bi mogli zajedno. Very Happy
Mr.Big Shot
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

on Thu Apr 02 2015, 21:46
Tacnije receno Kobi ne bi mogao s njim Very Happy
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Thu Apr 02 2015, 22:11
Jeste Polke stariji dve godine od Stefa i jeste da Stef igra ovakvu sezonu kakvu igra, ali ja bih uvek Polketa pre Stefa imao kao glavnog igraca u ekipi. Takvo vodjenje ekipe i razumevanje igre nema niko osim njega i LeBrona. 
E sad, sto do sada nije imao neki veci uspeh u plejofu... Postoji dosta faktora a jedan od vecih je i to sto mu ekipe, iako dosta dobre, nisu na nivou LeBronovog i Vejdovog Majamija na primer. Ni blizu. On ni u Hornetsima nije imao niti sada u Klipersima ima tim koji moze da izgura plejof i da se nosi sa najjacim ekipama na Zapadu.
Klipersi uvek igraju dobru regularnu sezonu. Blejk, Redik, DeAndre i kompanija imaju momenata kada stvarno izgledaju kao sampionska ekipa ali sve je to providno. Problem je sto vecina ljudi koja prati NBA, a vecina NBA fanova su casual fanovi (slozicete se), vidi DeAndreove banane i pomisli "Vau, ovaj je najbolji defanzivac lige" a on nije ni blizu toga. Slicne paralele se mogu povuci i sa ostatkom ekipe. Sve to deluje bljestavo i lepo a opet nema neku sadrzinu i kvalitet, ako razumete sta hocu da napisem.

Da se vratim na pocetak, Polke ili Stef. Meni je Polke bolji igrac ali svakako da razumem da drugi ljudi imaju svoje razloge zbog kojih misle da je Stef bolji. Nadam se da ce obojicu zdravlje posluziti jer stvarno prija kada imas ovakve igrace u ligi.
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Thu Apr 02 2015, 22:20
Ja apsolutno razumem sta hoces da kazes Very Happy

Skrecem i ja sad malo sa teme: Uvek bih stavio ekipe poput Memfisa i Sparsa ispred nas, jer znam da nismo gradjeni za plej-of. Imali smo nesrecu sto smo naleteli na nezreli Golden Stejt i Oklahomu (iako smo ispali od njih, ali znaju svi da je to moglo da bude dosta drugacije da Pol nije odigrao najgori minut u karijeri) pa smo izgledali kao ozbiljna ekipa. Kazem nesreca, jer Dok misli da ima do jaja ekipu na osnovu tog rezultata. A da smo otisli korak dalje, na Sparse, poslali bi nas opet sa 4:0 na pecanje. I ove godine mozemo da se nosimo sa svima, osim sa Sparsima, Memfisom, i vrlo vrlo tesko sa Golden Stejtom, jer je njihov napredak neverovatan, a mi tapkamo u mestu. 

Nije se Polke nikako usrecio kod nas, a mi i dalje ne shvatamo kakvom ludackom srecom smo dobili coveka koji nam je preokrenuo fransizu. Da li postoji jos jedan igrac osim LeBrona koji to moze na taj nacin da uradi, nisam siguran. (svaka cast Hardenu sta radi, ali nije to to)
SN10
SN10
Phoenix Suns

on Thu Apr 02 2015, 22:26
ali deron je i dalje bolji od paula,zar ne ? Chris Paul - Page 23 609485
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Thu Apr 02 2015, 23:03
To ne poričem Sad 

Što se Klipersa tiče, mislim da su već trebali da shvate da tandem Grifin-Džordan ne može da funkcioniše. Jedino tipa van terena i u top 10-ovima. Košarka se fala Bogu i dalje igra na zemlji,  pa ako već imaš zver poput Grifina, onda ti u reketu treba neko ko igra ispod obruča a otvara milion drugih opcija koje Deandre ne može. Pouzdanu odbranu, osećaj za igru, pas i dobru tehniku, leđnu. I karakter... Uz takvog bi i Blejk još više proigrao, a i Redikove trojke ne bi zavisile samo od Polketa. Pa čak bi i Polke mogao da računa na povratnu, a da ne kažem koliko bi lopta bolje kružila.

Nije reket glavna mana Klipersima, ali ja bi počeo odatle.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Apr 03 2015, 00:10
Ja i dalje zelim da vjerujem da je Polke onaj iz Hornetsa sto je pokidao onda u PO. Ja sam se odusevio i od tad ne gledam takve partije od njega. Zaludo su mu i te neke brojke kad to nije to. Sve je to nekako drugacije. Sporije i komplikovanije. Mnogo mocnije izgleda kad Curry napuni 40 poena ili Irving. Odlican je on i sve ali me strah da ce ostati praznih ruku jer on  nema manje godina iz sezone u sezonu. Ovi su ipak masine. On je neka romanticna verzija.
4evaStK
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Fri Apr 03 2015, 00:22
Steph i Kajri su flashy, i sve sto urade ce da se prica kao da su uradili nzm ni ja sta, polaganje ako izbacis nogu ili ako se izvijes neznam ni ja kako vazi isto 2 poena kao kad normalno das, ili trojka ako sutnes preko trojice i kad je sutnes kad si lepo otvoren, SE ISTO RACUNA samo 3 poena, Paul odradi posao i cao.
Gledam pre neku noc kad je Steph izvrno Pola, Tviter eksplodirao, i danas se prica o tom krosoveru  fp  jeste krosover brutalan, ali brate preterase.
Hajp je cudo.
Paul i dalje pre svih plejeva, Paul i Parker odrade posao, i on to the next one, ostali imaju jos dosta da bi prihvatili prikljucak.
I da, Paul nije skoring pg, tako da nije za poredjenje, ali kontam da on ako zeli da bude skoring pg, moze bez ikakvih problema.
Jumpman
Jumpman
Miami Heat

on Fri Apr 03 2015, 04:08
@kuzma
pol je pre povrede bio duplo vise "flashy" ili sta god, od svih tih koje si naveo.. to sve dolazi sa godinama

@lozane
a da je pol toliko ispred svih, nije. MOZDA je najbolji ali sad da je to nesto ubedljivo, nije. u ligi je trenutno najjaca konkurencija na poziciji 1 i reci da je pol miljama ispred svih je dosta glupa konstatacija. Chris Paul - Page 23 536696734
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Fri Apr 03 2015, 08:09
Lepo je kad covek zakljuci nesto sto zapravo niko nije izgovorio Very Happy
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Apr 03 2015, 08:17
Ne vidim zasto je ispred svih u ligi??? Isto kao Harden sto je ispred svih u ligi, a po meni ne moze da se uvuce ni u prvih 10. To su jednostavno igraci koji na neki svoj nacin steknu te brojke koje imaju i stignu do prve ili druge runde PO. Tu ne vidim nista sto je broj jedan u ligi na svojoj ili bilo kojoj poziciji. To sto se reklamiraju bolje od drugih ili ih liga reklamira bolje od drugih to ne znaci nista.
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Fri Apr 03 2015, 08:35
Sugar wrote:@kuzma
pol je pre povrede bio duplo vise "flashy" ili sta god, od svih tih koje si naveo.. to sve dolazi sa godinama

Jedino što je tada bio brži i eksplozivniji i više se oslanjao na prodor, a sada na šut. I tada je igrao glavom i uključivao saigrače, samo što je sada podgojeniji, sporiji, jači, ali i iskusniji, pa još više igra na taj neki šmek i foru. Naravno da je i povreda imala uticaja...

I ne bih rekao da je bio više "flashy" nego Kari, Irving...
Jumpman
Jumpman
Miami Heat

on Fri Apr 03 2015, 11:52
Jaz wrote:Lepo je kad covek zakljuci nesto sto zapravo niko nije izgovorio Very Happy

ovo da iznosite glupe konstatacije? Very Happy

Strax
Strax
Sacramento Kings

on Fri Apr 03 2015, 11:58
ja bi kume da mi to banujemo
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Fri Apr 03 2015, 12:10
@Lozana
Da.

@Straja
Da.
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Thu Apr 09 2015, 17:10
http://mi.nba.com/newsTeam/chris_paul_moves_into_company_20150408.html
4evaStK
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Wed Apr 15 2015, 15:13
Prvi put odigrao kompletan regularni deo sezone i to u desetoj sezoni Clap Clap Clap
Svaka cast, nije mala stvar boriti se toliko i vuci ove balvane, overall vrlo vrlo jaka sezona, ne izgleda mi da usporava uopste, pogotovo sto je sad jos naucio kad treba da doda gas, a kad moze na cruise modu da igra.
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Wed Apr 15 2015, 16:18
4evaStK wrote:pogotovo sto je sad jos naucio kad treba da doda gas, a kad moze na cruise modu da igra.

To je naucio odmah posle povrede rekao bih Very Happy

On uvek da gas do daske pred poluvreme, na pocetku trece i u poslednjoj.
Sponsored content

Back to top